Galaktyczna rzeczywistość w sercu Warszawy

Redakcja PR - 05.05.2017
174

Przyszedł czas na niestandardową odsłonę smartfonów S8 nad Wisłą

Przed Pałacem Kultury i Nauki powstało miejsce, w którym fani nowych technologii mobilnych mogli wziąć udział w wyjątkowej przygodzie i zapoznać się z możliwościami Samsung Galaxy S8.

Po światowej premierze najnowszych flagowców Samsung, przyszedł czas na niestandardową odsłonę smartfonów nad Wisłą. Na Placu Defilad, w piątek 21 kwietnia, powstało specjalne studio, w którym mieszkańcy stolicy, jako jedni z pierwszych, mogli zapoznać się z nowym modelem Galaxy S8.

Na 30 m2, dzięki technologii VR powstała nieograniczona przestrzeń kosmiczna. Osoby, które odwiedziły strefę Samsung i x-kom, mogły zabrać się w wirtualną podróż nie z tej ziemi i poczuć jak astronauta na orbicie naszej planety. Sferyczny obraz 360° z kosmosu pozwolił na podróż statkiem kosmicznym w bezkresną przestrzeń w ciągu kilku sekund. Dzięki nowoczesnym technologiom Samsung wykorzystywanym m.in. w najnowszych smartfonach użytkownicy mogli doświadczyć, jak zaciera się granica pomiędzy wirtualnym światem, a rzeczywistością. Nowy Galaxy S8 współpracując z Gear VR pozwolił przekroczyć dotychczasowe ograniczenia wyznaczone przez tradycyjne smartfony. Uwalniając przestrzeń i wyobraźnię warszawiaków na nowo zdefiniował wrażenia z użytkowania telefonu.

Kilkadziesiąt osób, które odwiedziły specjalne studio zlokalizowane w sercu stolicy, mogło przetestować i zapoznać się z funkcjami najnowszego smartfona koreańskiej marki. Dodatkowo dla kilkunastu odwiedzających przygotowano prezenty-niespodzianki: smartfony Samsung Galaxy S8+ oraz karty pamięci Samsung micro SDXC Pro Plus 64 GB.

 

Comments

comments

174
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...