Fuzja w portfolio Beyond Public Relations

Informacja Prasowa - 21.12.2020
48

Fuzja w portfolio Beyond Public Relations

FUZJA W PORTFOLIO BEYOND PUBLIC RELATIONS

 Spółka Echo Investment powierzyła agencji Beyond Public Relations komunikację jednej ze swoich czołowych inwestycji realizowanych w Łodzi. Mowa o prowadzonej przez dewelopera rewitalizacji dawnych zakładów Karola Scheiblera pod nazwą Fuzja. Agencja została wybrana do promocji inwestycji na drodze przetargu. Umowa została podpisana na czas określony.

 Agencja w ramach obsługi odpowiedzialna jest za działania public relations, w tym media relations oraz doradztwo strategiczne, a także komunikację prowadzoną na profilach inwestycji w mediach społecznościowych. Za promocję projektu po stronie agencji odpowiadają Lidia Piekarska – Juszczyk, Aleksandra Kaczorowska oraz Katarzyna Pakuła.

Echo Investment jest największym polskim deweloperem z bogatym doświadczeniem
w głównych sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowo-usługowym, biurowym oraz hotelowym. Jako firma współodpowiedzialna za rozwój miast, angażuje się w projekty, które wpisują się w miejską tkankę i ją uzupełniają. Realizowana w Łodzi na 8 hektarach Fuzja przywróci życie pofabrycznym terenom dawnej fabryki Karola Scheiblera. Zrewitalizowane historyczne budynki odzyskają swój blask, a dzięki nowym funkcjom znów wypełnią się ludźmi. Powstają tu także nowe obiekty mieszkaniowe i biurowe, które uzupełnią istniejącą pofabryczną tkankę.

Comments

comments

48
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...