Fundacja Radia ZET i firma Ruukki podsumowują kolejną edycję akcji „Lepszy dach nad głową”

Informacja Prasowa - 09.03.2017
152

Fundacja Radia ZET i firma Ruukki podsumowują kolejną edycję akcji "Lepszy dach nad głową"

Już siódmy dach został wyremontowany w ramach akcji Fundacji Radia ZET i firmy Ruukki Polska – „Lepszy dach nad głową”. Tym razem zdecydowano o pomocy dla rodziny pani Anny z Grodziszcza samotnie wychowującej dwoje dzieci. 

Pierwsza edycja akcji „Lepszy dom nad głową” odbyła się w 2013 roku. Od tego czasu Fundacji Radia ZET i firmie Ruukki Polska udało się pomóc maluchom z sześciu najbardziej potrzebujących rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych. W każdej z edycji wybierano placówki, których dachy wymagały natychmiastowego remontu. Tym razem było trochę inaczej. Historia pani Anny z Grodziszcza samotnie wychowującej dwie córeczki, jej wola walki z przeciwnościami losu i siła charakteru poruszyła organizatorów akcji do tego stopnia, że zdecydowano o indywidualnej pomocy.

Dach jej rodzinnego domu był w katastrofalnej kondycji. Wewnątrz było tak zimno, że niemożliwe było podłączenie centralnego ogrzewania, z obawy że woda zamarznie. Należało natychmiast interweniować, żeby uniknąć tragedii. Dziś pani Anna i jej córeczki nie muszą się już martwić o wodę cieknącą na głowę, bo mają już nowy dach. Interwencja w Grodziszczu była siódmym tego typu projektem zrealizowanym w ramach akcji „Lepszy dach nad głową”.

Więcej informacji można przeczytać na www.lepszydachnadglowa.pl

Comments

comments

152
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...