Ewa Wiącek awansuje na stanowisko Events Director w endorfina events

Informacja Prasowa - 03.04.2023
235

Wcześniejsza Senior Project Managerka

Zmiany personalne w agencji endorfina events. Do grona dyrektorskiego dołącza Ewa Wiącek, wcześniejsza Senior Project Managerka, obejmując stanowisko Events Director.

Ewa Wiącek z endorfina events związana jest od 7 lat, rozpoczynając swoją drogę na pozycji Junior Project Managerki, kolejno przechodząc przez kolejne szczeble kariery. W pierwszym kwartale 2023 roku awansowała ze stanowiska Senior Project Managerki na Events Director, tym samym zarządzając i nadzorując pracę zespołu produkcyjnego.

 

  • Objęcie stanowiska dyrektorskiego w firmie, w której rozwinęłam skrzydła w branży eventowej to zwieńczenie lat ciężkiej pracy, doskonalenia swoich umiejętności, ale także budowania relacji z zespołem opartych na zaufaniu i partnerskości. Doceniam szanse, jakie stale stawia przede mną endorfina i to, że mogę współpracować z teamem, który każdego dnia powoduje uśmiech na mojej twarzy, ale także wspiera się w cięższych momentach. – mówi Ewa Wiącek, Events Director w endorfina events.

 

  • Ewa jest z nami od wielu lat. Systematycznie rozwija swoje kompetencje, doskonale radzi sobie z kolejnymi wyzwaniami i awans w jej przypadku był naturalnym kierunkiem rozwoju zawodowego. Bardzo sobie cenię jej profesjonalizm i ogromne zaangażowanie. Nasze relacje oparte są na głębokim zaufaniu, a to największa wartość na jakiej można budować relacje zawodowe – mówi Michał Kaleta, Managing Director endorfina events.

 

Ewa w branży MICE obecna jest wielu lat, początkowo związana z działami sales w branży hoteli luksusowych, gdzie rozwijała swoje umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz zarządzania zespołem i projektami. W endorfina events realizowała liczne projekty, dla takich Klientów, jak m.in. H&M, L’Oréal, Techland, Kross, Ekstraliga Żużlowa, T-Mobile czy Ekstraklasa, której ostatnia Gala została przez Klienta okrzyknięta “najlepszą w historii wydarzenia”. Obecnie na zespół dyrektorski w endorfina events składają się: Dyrektor Zarządzający Michał Kaleta, Operations Director Dagmara Berka-Kochańska, Client Service Director Anna Rajewska, Creative Director Agnieszka Widera, Creative and Business Development Director Dawid Wojtkiewicz oraz wspomniana Events Director – Ewa Wiącek.

Comments

comments

235
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...