Ewa Rosiewicz prezesem zarządu Radio ESKA SA oraz dyrektorem generalnym Grupy Radiowej Time

Informacja Prasowa - 30.06.2023
223

Ewa Rosiewicz z początkiem lipca br. obejmie stanowisko prezesa zarządu spółki Radio ESKA SA.

Zastąpi na tym stanowisku Katarzynę Białek, która stanowisko prezesa zarządu Radio ESKA SA sprawowała od 2020 r. Katarzyna Białek pozostaje w zarządzie TIME SA na stanowisku prezesa. Białek do zarządu TIME SA dołączyła w 2010 roku obejmując stanowisko wiceprezesa, funkcję prezesa zarządu pełni nieprzerwanie od 2017 roku. W zarządzie spółki Radio ESKA SA na stanowiskach wiceprezesów pozostają Paweł Szaniawski i Marcin Gębala.

— Propozycje przyjęłam z ogromną satysfakcją. Bardzo cieszę się z nowych wyzwań a pracę na rzecz tak mocnego brandu traktuję jako dużą nobilitację — mówi Ewa Rosiewicz.

Ewa Rosiewicz obejmie również stanowisko dyrektora generalnego Grupy Radiowej Time, zastępując na tym stanowisku Mariusza Szustera. Mariusz Szuster stanowisko to piastował od marca 2020. W zespole pozostaje na stanowisku zastępcy dyrektora generalnego. Mariusz Szuster z Grupą ZPR Media związany jest od 2000 roku. Szuster pozostaje w strukturach pionu radiowego oraz na pełnionych dotychczas stanowiskach – prezes zarządu Porozumienia Radiowego Plus oraz prezes zarządu Promotor United Entertainment.

— Doceniam kompetencje i osiągnięcia zawodowe Mariusza Szustera. W mojej ocenie jest ważną osobą w zespole i bardzo liczę na bliską i owocną współpracę w charakterze mojego zastępcy — mówi Ewa Rosiewicz.

Ewa Rosiewicz od 2015 była członkiem zarządu Grupy Eurozet (od września 2020 do marca 2022 na stanowisku Prezesa Zarządu) równolegle pełniąc funkcję Dyrektora Biura Reklamy. Pracę w Eurozet rozpoczęła w 1993 roku w dziale sprzedaży. W międzyczasie pracowała również w Infor Biznes i AWR Wprost.

Comments

comments

223
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...