Euvic Digital z nowym Business Development & Technology Managerem

Informacja Prasowa - 26.07.2023
53

Marcin Tyborowski objął funkcję Business Development & Technology Managera w Euvic Digital. To nowe stanowisko w firmie.

Marcin będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów z segmentu IT i technologii, opracowywanie strategii marketingowych i komunikacyjnych, a także za obsługę i nadzór projektów realizowanych przez zespół w zakresie: buzz marketingu, social media, blogosfery, kampanii i content marketingu.

Rola Marcina w związku jego bogatym doświadczeniem zawodowym, będzie w dużej mierze skupiona na obszarach związanych z pozyskiwaniem firm oferujących usługi zaawansowane technologicznie. Zatrudnienie go wiąże się z kolejną fazą ekspansji i dywersyfikacji usług dla klientów Euvic Digital – mówi Krzysztof Małecki, CEO w Euvic Digital.

Doświadczenie zawodowe Marcin Tyborowski zdobywał m.in. w IDG Poland S.A. jako wydawca tytułów: „Computerworld” i „PC World”. Odpowiedzialny był za wdrożenie, sprzedaż i realizację usług lead generation, content i digital marketingowych dla firm technologicznych, w tym za sprzedaż w regionie CEE. Na swoim koncie ma także doświadczenie związane z marketingiem produktowym w wydawnictwach yellow pages (Enioro, TP Ditel) oraz prasowych (Joerg Marquardt Group, Gruener+Jahr).

Comments

comments

53
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...