Eskadra z kampanią medialną dla Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Informacja Prasowa - 15.07.2021
88

Eskadra z kampanią medialną dla Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Eskadra z kampanią medialną dla Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Agencja Eskadra przygotowała kampanię medialną dla Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dotyczącą bezpieczeństwa na drodze. Agencja z Krakowa zajęła się kompleksową realizacją kampanii, w tym stworzeniem scenariusza oraz produkcją i postprodukcją spotu. Kampania wystartowała 1 czerwca 2021 roku.

Eskadra to doświadczona agencja działająca prężnie na rynku od 25 lat. Tym razem agencja z Krakowa zrealizowała kampanię medialną dla Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dotyczącą bezpieczeństwa na drodze. Kampania koncentruje się na pośpiechu, który nie tylko jest złym doradcą, ale również jedną z najczęstszych przyczyn wypadków na drogach. Kampanii towarzyszy hasło „Czy to cię tłumaczy?”. Eskadra w ramach wygranego przetargu zajęła się kompleksową realizacją kampanii, w tym współpracą z domem produkcyjnym, stworzeniem scenariusza spotu oraz jego produkcją i postprodukcją. Kampania obejmująca digital oraz telewizję ruszyła 1 czerwca 2021 roku.

– Cieszę się, że kolejny raz możemy współpracować z Krajową Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego przy tak ważnej społecznej kampanii. Z roku na rok na drodze przybywa pojazdów, wzrasta również liczba uczestników ruchu, w tym rowerzystów, pojawiają się elektryczne hulajnogi. Ta dynamiczna zmiana widoczna jest zwłaszcza w miastach. Dlatego tak bardzo istotnym jest, aby w codziennym pośpiechu zachować uważność na drodze. Mam nadzieję, że nasza kampania w dużym stopniu przyczyni się do pozytywnej zmiany w tym aspekcie – komentuje Jakub Sadecki, Prezes Zarządu Eskadry.

To nie pierwsza współpraca Eskadry z Krajową Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Wcześniej w 2018 roku Eskadra stworzyła dla KRBRD kampanię medialną obejmującą m.in. produkcję spotów telewizyjnych. Agencja w latach 2017-2019 zajmowała się również organizacją obchodów Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych, które rokrocznie odbywają się w miejscowości Zawada koło Tarnowa.

Comments

comments

88
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...