Trójka otwiera drzwi przed słuchaczami – dzień otwarty w PR3

Redakcja PR - 09.05.2017
67

Program 3 Polskiego Radia zaprasza na dzień otwarty

W sobotę, 13 maja, Program 3 Polskiego Radia zaprasza na dzień otwarty na Myśliwieckiej 3/5/7 z okazji 55. urodzin rozgłośni.

Zwiedzanie można rozpocząć od 10:00, a zakończyć o 18:00. Zobaczyć będzie można m.in studia realizatorskie, reżyserki czy newsroom. – Pokażemy, jak powstają programy na żywo, materiały reporterskie i serwisy informacyjne – zapowiadają dziennikarze z Trójki.

 – Trójka ma swoje tajemnice, które w pewien sposób kreują jej urok, a może nawet magię. Jednak od czasu do czasu decydujemy się uchylić drzwi przed słuchaczami, którzy są dla nas najważniejsi. I pokazać im, jak pracujemy na co dzień, przygotowując ich ulubione audycje. Tak będzie właśnie w najbliższą sobotę, kiedy to zaprosimy naszych fanów, żeby spotkać się z nimi i pokazać naszą stację od kulis. A to wszystko z okazji 55. urodzin Trójki. To święto zarówno nasze – dziennikarzy Programu 3, jak i jego wiernych słuchaczy. Ani ja, ani również cały zespół nie wyobrażamy sobie, żeby podczas tych urodzin zabrakło najważniejszych gości – naszych wiernych fanów, którzy są z nami na dobre i złe – mówi Adam Hlebowicz, dyrektor Trójki w rozmowie dla portalu PolskieRadio.pl.

Oprócz zwiedzania budynku PR3, goście spotkają się z osobowościami rozgłośni. Będzie to okazja do zdobycia autografu od Marka Niedźwieckiego, Wojciecha Manna, czy Agnieszki Szydłowskiej.

Jak informuje PR3, przewidziane są również konkursy z nagrodami, atrakcje w ogródku stacji oraz pokazy w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej.

 

Comments

comments

67
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...