Dokąd zmierzamy – czyli kreatywność w epoce Data Driven Marketing

Informacja Prasowa - 27.09.2016
84

Gościem Filmteractive Festival będzie Alan Schulman

Podczas gdy marketingowy strumień pieniędzy zmienia swój bieg z mediów masowych do spersonalizowanego digitalu, a nawet bezpośrednich wiadomości, stajemy przed pytaniem jak poruszyć konsumenta emocjonalnie, a nie tylko zaprezentować mu produkt, ofertę czy cenę.

Alan Schulman pełni funkcję Dyrektora Krajowego ds. Brand Creative i Content Marketingu w Deloitte Digital US i z uwagi na swoje doświadczenie zawodowe w 2013 roku był jedną z osób w Ameryce Północnej, którą magazyn ADVERTISING AGE obwołał „Kreatywną Gwiazdą”. Nie mogło go zabraknąć na festiwalu komunikacji interaktywnej – Filmteractive, który już po raz 6. odbywa się w Łódzkiej Filmówce.

preview_Alan_Schulman

Alan Schulman

Schulman stał na czele zespołów odpowiedzialnych za Creative i Content w wiodących międzynarodowych agencjach takich jak McCann-Erickson, FutureBrand Worldwide, Foote i Cone & Belding. Bezpośrednio przed dołączeniem do Deloitte Digital pracował w SapientNitro jako Chief Creative Officer. Jest członkiem zarządu Amerykańskiego Stowarzyszenia Marketingu. Do Łodzi przyjeżdża na specjalne zaproszenie organizatorów festiwalu.

28 września opowie o tym, jak tworzyć zindywidualizowane wiadomości w ramach kampanii na skalę masową. Swoje tezy Schulman opiera na takich narzędziach jak Big Data i Marketing automation. Chociaż łatwo zweryfikować, czy faktycznie zwiększają one możliwości dostarczania wiadomości 1-do-1, to jednak ciągle nie ma pewności jakie emocje – o ile w ogóle – wzbudzają u swoich odbiorców. Poza skutecznymi przykładami spersonalizowanych kreacji realizowanych masowo, będzie to okazja dowiedzieć się, jak w przyszłości zmienią one sposób tworzenie kampanii marketingowych i mierzenia ich skuteczności.

Więcej na filmteractive.eu

Comments

comments

84
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...