Do WĘC PR dołącza firma Xerox Polska!

Informacja Prasowa - 08.04.2020
152

Do WĘC PR dołącza firma Xerox Polska!

Korzenie jej działalności sięgają 1906 roku. Na przełomie lat 50/60 XX wieku wprowadziła na rynek pierwsze na świecie kserokopiarki. O kim mowa? O firmie Xerox, jednym z największych na świecie dostawców cyfrowych drukarek oraz usług zarządzania drukiem, której polski oddział, z początkiem kwietnia, dołączył do grona klientów agencji WĘC PR.

Firma Xerox Polska to jeden z 160 oddziałów amerykańskiego koncernu Xerox Corporation. Współpracuje zarówno z firmami z sektora prywatnego, w tym z przedstawicielami branży energetycznej, bankowej i wydawniczej, jak i instytucjami publicznymi. Jest czołowym w kraju dostawcą urządzeń drukujących, kopiujących, a także usług zarządzania drukiem oraz ich outsourcingiem. Polska placówka stale dywersyfikuje ofertę, uzupełniając ją o nowe rozwiązania – zwłaszcza z obszaru technologii cyfrowego obiegu dokumentów. Z początkiem kwietnia Xerox Polska zdecydował o rozpoczęciu współpracy z zakresu public relations z krakowską agencją WĘC PR.

Xerox to już nie tylko urządzenia drukujące, kserokopiarki. To również zaawansowane systemy do cyfrowego obiegu dokumentów, które w czasach pracy zdalnej, odgrywają coraz ważniejszą rolę w prowadzeniu biznesu. Biorąc pod uwagę szerokie doświadczenie z zakresu PR, obsługi mediów społecznościowych, jak i prowadzenia działań marketingowych, zdecydowaliśmy się, że razem z agencją WĘC PR, głośno zakomunikować polskiemu rynkowi naszą „cyfrową transformację”.

– tłumaczy Stuart Price, General Manager Xerox Polska.

Materiały prasowe - Xerox Polska

Materiały prasowe – Xerox Polska

Agencja WĘC PR, specjalizująca się w prowadzeniu działań komunikacyjnych z sektora IT, będzie odpowiadać zarówno za działania PR, jak i digital dla nowego klienta. Specjaliści z WĘC PR zadbają o relacje z mediami Xerox Polska, prowadzenie biura prasowego firmy, organizację konferencji prasowych, ale również o obecność marki w mediach społecznościowych oraz działania promocyjne i marketingowe marki w Polsce.

Xerox Polska to nie pierwsza firma z zapleczem międzynarodowym, która na początku 2020 roku dołączyła do grona naszych klientów. W marcu portfolio agencji poszerzył FIXIT, serwis opieki posprzedażowej, wprowadzający na europejski unikalny customer experience. Również w marcu zakończyliśmy kolejną realizację z centralą Acer – finały Intel Extreme Masters w Katowicach. Tym samym nie zwalniamy tempa i rozpoczynamy kolejne wyzwania dla Acer – zarówno lokalne, jak i w UK oraz w krajach bałtyckich. Wkrótce poszerzymy również współpracę w kontekście obsługi marki w kolejnych obszarach.

Comments

comments

152
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...