CU odpowiada za komunikację Targów POL-ECO SYSTEM

Informacja Prasowa - 07.10.2019
95

CU odpowiada za komunikację Targów POL-ECO SYSTEM

Grupa MTP ponownie powierzyła komunikację Targów POL-ECO SYSTEM agencji CU Communication Unlimited.

Organizowane nieprzerwanie od 30 lat Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM to największe i najważniejsze wydarzenie targowo-wystawiennicze w branży ochrony środowiska  w Europie Środkowo-Wschodniej. Co roku jest odwiedzane przez kilka tysięcy osób, wśród których są najważniejsi decydenci z administracji rządowej i samorządowej, a także przedstawiciele nauki i biznesu. Tematem przewodnim tegorocznej edycji targów POL-ECO SYSTEM jest „Zrównoważona gospodarka odpadami – dla ludzi, zdrowia i środowiska”.

Communication Unlimited, podobnie jak w ubiegłym roku, odpowiada za realizację działań media relations, komunikację w mediach społecznościowych oraz reklamę w prasie.

W komunikacji skupiamy się nie tylko na informowaniu o tym ważnym wydarzeniu, ale również edukacji i działaniach promocyjnych, propagujących ekologiczne cele targów i samą markę. Pozyskaliśmy patronaty medialne takich opiniotwórczych mediów jak PAP, Dziennik Gazeta Prawna oraz Rzeczpospolita, zrealizowaliśmy wywiady i nagrania z członkami polskiego rządu i kierownictwem targów – mówi Ewa Kumorek-Fedor, dyrektor ds. public relations Communications Unlimited.

Integralną częścią POL-ECO SYSTEM będzie zorganizowana po raz trzeci przez Ministerstwo Środowiska wraz z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przestrzeń wystawienniczo-konferencyjna „EkoSfera”. W ramach „EkoSfery” będzie miało miejsce szereg konferencji, paneli dyskusyjnych i szkoleń.

Międzynarodowe Targi POL-ECO-SYSTEM odbędą się w Poznaniu w dniach 9 – 11 października 2019 r.

 

Comments

comments

95
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...