Communication Unlimited wprowadzi na polski rynek markę AUREC HOME

Informacja Prasowa - 22.08.2019
239

Communication Unlimited wprowadzi na polski rynek markę AUREC HOME

Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited (CU) opracuje strategię komunikacji marki Aurec Home na polskim rynku.

Aurec Home jest częścią międzynarodowej grupy Aurec Capital, która oprócz działalności w branży private equity i venture capital, ma na swoim koncie inwestycje deweloperskie w Niemczech, Polsce, USA, Izraelu, Australii oraz na Węgrzech.

Agencja Communication Unlimited przygotuje strategię komunikacji marki Aurec Home na polskim rynku i będzie odpowiedzialna za opracowanie customer journey: od komunikacji digital, poprzez media drukowane aż po nośniki w miejscach sprzedaży marki Aurec Home.

Kluczowe w wyborze agencji było doświadczenie CU w budowaniu marek i obsłudze klientów z branży deweloperskiej. Dotychczas agencja współpracowała m.in. z takimi markami: Złota 44, Ronson Development, Mill-Yon oraz GTC.

Launch mark Aurec Home planowany jest na IV kwartał 2019. Spółka rozpocznie działalność na polskim rynku dużymi inwestycjami mieszkaniowymi w Poznaniu i Warszawie.

 

Comments

comments

239
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...