Ceneo rozdaje miliony! Codziennie nowe rabaty nawet do -70%!

Informacja Prasowa - 28.04.2021
144

Ceneo rozdaje miliony! Codziennie nowe rabaty nawet do -70%!

Ceneo rozdaje miliony! Codziennie nowe rabaty nawet do -70%!

Ceneo wystartowało z nową akcją promocyjną „Gorące Towary”, w ramach której przygotowało dla swoich użytkowników wyjątkowe promocje. Na stronie głównej codziennie pojawiać się będzie 6 różnych ofert w szalenie atrakcyjnych cenach, z których będzie można skorzystać tylko tego jednego dnia. Przeceny sięgać będą nawet 200 zł, więc teraz tym bardziej warto odwiedzać Ceneo codziennie, by upolować interesujące produkty w wyjątkowo niskich cenach. Warto się też spieszyć, ponieważ każda oferta będzie działać do końca dnia lub do wyczerpania zapasów, co przy tak wielkich przecenach może nastąpić wcześniej, niż się spodziewamy.

Aby skorzystać z promocji, należy zalogować się na swoje konto Ceneo i wybrać usługę Kup Teraz, wpisując w pole „Centrum Zniżek” kod rabatowy, który odnajdziemy na stronie głównej w sekcji „Gorące Towary”. Obowiązywać będzie zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, więc niezbędne będzie wykazanie się refleksem. Aby ułatwić dostęp do promocji, z kuponu można będzie skorzystać zarówno z komputerów (ceneo.pl), jak i smartfonów (m.ceneo.pl), wybierając jedną z metod płatności z góry: szybkie płatności, płatność PayU lub karta płatnicza. Każdy użytkownik będzie mógł skorzystać z promocji tylko raz dziennie i nie będzie możliwości łączenia jej z innymi kuponami rabatowymi, za to zróżnicowanie ofert spowoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Uwaga! Promocja może wystartować w każdej chwili, dlatego gorąco polecamy dodanie strony głównej do zakładki „ulubione” i codziennego jej odwiedzania, aby nie przeoczyć największych przecen tego roku. Znacząco podniesie to szanse upolowania najbardziej atrakcyjnych rabatów.

Zacznij dzień z Ceneo i skorzystaj z szalonych przecen! Wypatruj sekcji „Gorące Towary” na stronie głównej, bo akcja może wystartować w każdej chwili, a liczba kuponów jest limitowana. Życzymy udanych łowów.

Comments

comments

144
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...