Canva przeprasza i prosi o pomoc – prosty trick, a działa …

Jerzy Ciszewski - 25.05.2016
12

Canva uprawia marketing bazowy; przeprasza i prosi o pomoc

Niby nic wielkiego i wyrafinowanego, ale … Otóż platforma czy też aplikacja służąca do szybkiego projektowania i przygotowywania prostych grafik Canva przysłała maila jak poniżej

    *     *     *     *     *

Drodzy użytkownicy,

przytrafiła nam się wpadka! Czy zwróciliście uwagę na problemy z językiem polskim w naszej ostatniej wiadomości?

Nie ukrywamy, że była to pomyłka z naszej strony, ale dała nam za to do myślenia… Ponieważ właśnie uruchomiliśmy nasz serwis w języku polskim, chcielibyśmy poznać Wasze opinie, aby Canva stała się możliwie najbliższa ideałowi.

Jeśli znajdziecie jakiekolwiek pomyłki w polskich tłumaczeniach serwisu Canva, prosimy o wysłanie proponowanych zmian na adres support@canva.com. Wspólnie możemy sprawić, że Canva będzie bezbłędna.

Pozdrawiamy,

Zespół Canva

    *     *     *     *     *

Wygenerowanie takie maila nie jest specjalnie trudne i skomplikowane –  to pikuś; ważne jest to, że im się chciało to zrobić: przyznać się do błędu, przeprosić, i poprosić o pomoc (tak – chcą nas zaangażować i trzymać z nami kontakt). Nie mam głębokiego przekonania, że będę brał się za poprawianie Canvy; ale z pewnością zapamiętam to sobie jako pozytywny przykład – najprostszego z możliwych marketingu.

Canva przeprasza i prosi o pomoc – prosty trick, a działa …

unnamed

 

Comments

comments

12
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...