Burda Media Polska stawia na rozwój video

Informacja Prasowa - 07.11.2023
69

W Burda Media powstaje Video Hub. Na jego czele stanął Konrad Mazur obejmując stanowisko Head of Video.

Burda Media Polska stawia na rozwój video. Powstaje Video Hub, na którego czele stanął Konrad Mazur obejmując stanowisko Head of Video.

W strukturach Burda Media Polska powstaje Video Hub, który zadba o rozwój audio i video wszystkich produktów wchodzących w skład portfolio Burdy. Funkcję Head of Video z dniem 2 listopada 2023 r. objął Konrad Mazur, który będzie bezpośrednio raportował do Agnieszki Wicher-Szczesnej, przejął również opiekę nad zespołem video, który do tej pory był częścią Content Studio a od listopada jest w Video Hub.

Przed nami rok ciekawych wyzwań w obszarze video. Cieszę się ze Konrad swoją wiedzą i doświadczeniem wzmocni nasz zespół i wspólnie będziemy pracować na rozwojem Video HUB” mówi Agnieszka Wicher-Szczesna, Managing Director Beauty, Lifestyle & Travel Burda Media Polska.

Konrad Mazur związany jest z produkcją wideo od 12 lat: był twórcą Kanału Sportowego od strony techniczno-studyjnej oraz projektu wideo portalu Meczyki.pl. Swoje doświadczenia zdobywał także jako producent w TVP Sport, gdzie koordynował obsługę publicystyczną Euro 2020 oraz w Onet.pl / Przeglądzie Sportowym. Stworzył cztery największe na polskim YouTube kanały o tematyce sportowej. W ostatnim czasie piastował stanowisko szefa działu digital w Canal+ Sport, rozwijając markę
w Internecie, tworząc dedykowane treści dla serwisu streamingowego Canal+ Online oraz kanału YouTube.

Comments

comments

69
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...