„Biznes mówi” w money.pl

Informacja Prasowa - 21.02.2019
149

„Biznes mówi” w money.pl

„Biznes mówi” w money.pl

21 lutego startuje nowy, cykliczny program wideo „Biznes mówi” przygotowywany przez money.pl. Emitowany będzie w każdy czwartek o 15.00 w samym serwisie, na stronie głównej WP i w kanałach social media. Gospodarzem programu jest Mikołaj Kunica. Jednocześnie uruchomiona zostanie cała sekcja „Biznes mówi” w money.pl, w której publikowane będą teksty premium.

„Biznes mówi” poruszy tematy istotne dla rozwoju gospodarki i nowoczesnych firm. W programie często pojawią się tematy wykorzystania osiągnięć naukowych i technologii we współczesnej gospodarce. Gośćmi w studiu będą wizjonerzy i eksperci, znane nazwiska świata biznesu. Pierwszym gościem, w czwartek 21 lutego, będzie Dariusz Blocher, prezes Budimexu, największej polskiej firmy budowlanej.

– Biznes to suma relacji, siatka połączeń spajana siłą informacji. W money.pl starannie wyłapujemy sygnały płynące ze świata ekonomii, rynków i codziennej biznesowej praktyki. Z nowego programu oraz sekcji „Biznes Mówi” dowiecie się co myślą i jak działają ci, którzy odnieśli sukces, ludzie którzy wyznaczają trendy polskiej gospodarki – mówi Mikołaj Kunica, gospodarz programu i dyrektor zarządzający obszaru biznes w Wirtualnej Polsce.

W zakładce „Biznes mówi” na stronie money.pl znajdą się wyselekcjonowane teksty i materiały wideo dotyczące najważniejszych zmian na rynkach finansowych, nowości technologicznych w obszarze różnych branż gospodarki, analizy i komentarze.

Program przygotowywany będzie przez redakcję money.pl i nagrywany w studiu Wirtualnej Polski. W czwartki o 15.00 pojawi się na stronie głównej WP oraz kanałach social media wydawcy. W tej chwili money.pl przygotowuje już m.in. „Pomysł na biznes” Mieszka Rozpędowskiego oraz „Nino o biznesie” którego autorką jest Nino Dzhikiya.  Od poniedziałku do piątku o 9.15 na żywo emitowany jest też program „Money. To się liczy”. Wystartował w marcu 2018 roku, do tej pory powstało ponad 220 odcinków. W ciągu ostatniego miesiąca program miał ponad 17 mln odtworzeń.

money.pl to najpopularniejszy w Polsce serwis o finansach i biznesie. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w styczniu 2019 r odwiedziło go 7,1  mln realnych użytkowników. money.pl zajmuje również 1. miejsce w kategorii Biznes, finanse, prawo. Redakcja codziennie przybliża m.in. informacje biznesowe z kraju i ze świata, notowania giełdowe, kursy walut i wskaźniki gospodarcze.

Comments

comments

149
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...