Awanse w zespole Wyborcza.pl

Informacja Prasowa - 03.08.2023
256

„Gazeta Wyborcza” jest niekwestionowanym liderem rynku prasy cyfrowej w Polsce i zalicza się do ścisłej czołówki wydawców na rynkach Unii Europejskiej

Wśród zespołów odpowiedzialnych za jej intensywny rozwój cyfrowy jest m.in. kierowany przez Jakuba Sawę dział Organic Growth, w którym wraz z początkiem sierpnia nastąpiły zmiany. Beata Salonek objęła stanowisko Team Leaderki zespołu Social Media, a Michał Szaflarski został Team Leaderem zespołu SEO.  
– Działania zasięgowe w mediach społecznościowych i w obszarze SEO to zadania, które wymagają zbudowania skutecznej współpracy z redakcją. Dlatego niezwykle ważne jest dla nas to, że możemy je powierzyć osobom, które znają naszą organizację od podszewki i mają za sobą wieloletnie doświadczenia redakcyjne – mówi Jakub Sawa, kierujący zespołem Organic Growth w Wyborcza.pl.
Beata Salonek jako Team Leaderka zespołu Social Media Wyborcza.pl odpowiada za rozwój działań na platformach społecznościowych, w tym za formaty typu short video. Z „Wyborczą” jest związana od 2005 r. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy redakcyjnej i wydawniczej zarówno w „Gazecie Wyborczej”, jak i w serwisie Wyborcza.pl. W zespole zajmującym się mediami społecznościowymi pracuje od kilku lat.
Michał Szaflarski jako Team Leader zespołu SEO jest odpowiedzialny za widoczność materiałów Wyborcza.pl na platformach Google Organic, News, Discover i w innych systemach Google. Pracę w „Wyborczej” rozpoczął w 2008 r. Bogate doświadczenie dziennikarskie i redaktorskie zdobywał m.in. w „Gazecie Stołecznej” oraz w Sport.pl. W zespole SEO Wyborcza.pl pracuje od 2019 r.

Comments

comments

256
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...