Awanse w agencji OMD

Informacja Prasowa - 24.04.2023
32

Ewelina Gontarz ora Maciej Marek

Maciej Marek, dotychczasowy p.o. Group Account Director, awansował na stanowisko Group Account Directora, Ewelinie Gontarz zaś, do niedawna pełniącej rolę Senior Account Managerki, powierzono rolę p.o. Group Account Directorki. Na nowych stanowiskach będą odpowiedzialni za koordynowanie projektów all media realizowanych dla klientów agencji oraz wsparcie w obszarach związanych z rozwojem oferty OMD.

 

– Maciej oraz Ewelina to wieloletni pracownicy OMD. Oboje dali się poznać, zarówno klientom jak i naszemu zespołowi, jako niezwykle sprawni i zaangażowani managerowie. Jestem przekonana, że ich specjalistyczna wiedza oraz zdobyte doświadczenie przełożą się na jeszcze lepsze rezultaty biznesowe obsługiwanych marekkomentuje Alicja Miklaszewska-Kowalczuk, dyrektor zarządzająca OMD.

 

Maciej Marek posiada 12 letnie doświadczenie w branży mediowej. Od początku swojej kariery związany jest z agencją OMD, z ramienia której obsługiwał takich klientów jak m.in.: McDonald’s, Hewlett Packard, Bakoma, Takeda/Orifarm czy Provident. Na nowym stanowisku będzie kontynuował zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem współpracującym z takimi klientami jak m.in.: Mercedes-Benz, Warner Bros. Entertainment Polska, FreeNow, Pamapol czy Hewlett Packard. Do jego obowiązków będzie należała również praca nad poszerzaniem oferty agencji.

 

Ewelina Gontarz z branżą mediową związana jest od 2009 roku, a z OMD od ostatnich 7 lat.  W portfolio obsługiwanych przez siebie klientów posiada takie marki jak m.in.: Renault, Nissan, Fiat, Etam, Novartis, Bauch&Lomb oraz Ferrero. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację kilkunastoosobowego zespołu współpracującego z markami Renault, Nissan oraz XTB, a także za poszukiwanie i wdrażanie innowacji do działań komunikacyjnych dla wymienionych klientów.

Comments

comments

32
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...