Awans w teamie lifestyle w Big Picture

Informacja Prasowa - 15.06.2023
215

Rajd Wisły 2001 – 49. edycja Rajdu Wisły. Był to rajd samochodowy rozgrywany od 7 do 8 września 2001 roku. Była to szósta runda Rajdowych Samochodowyc

Emilia Lakhwani w czerwcu 2023 roku awansowała na stanowisko PR Consultanta. W agencji Big Picture pracuje dla klientów z obszaru beauty oraz dla marek wrażliwych.

Emilia z Big Picture związana jest od 2019 roku, od początku w teamie lifestyle. Obecnie opiekuje się markami m.in. L’Oréal Professionnel Paris, Alkmie, Garnier, Durex i Martini. Specjalizuje się w kreowaniu kompleksowych strategii komunikacji z fokusem na niestandardowe współprace z mediami. W codziennej pracy łączy także kompetencje PR produktowego oraz influencer relations. W ostatnim czasie Emilia realizowała takie projekty jak event Garnier „Greener Never Stops”, Durex „Bez Wymówek”, czy „Dzień na U” Fundacji Rak’n’Roll.

Emilia raportuje bezpośrednio do Moniki Roth-Jaczynowskiej i Karoliny Pękalskiej, które zarządzają zespołem lifestyle w agencji Big Picture.

Z branżą związana od 2018 roku. Ukończyła kierunek Dziennikarstwo i Medioznawstwo, spec. PR i marketing medialny oraz Logistyka i administrowanie w mediach na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Comments

comments

215
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...