Awans w teamie lifestyle w Big Picture

Informacja Prasowa - 05.09.2023
8

W agencji Big Picture Katarzyna Smaga awansuje na stanowisko Senior PR Consultanta

Z początkiem września 2023 roku Katarzyna Smaga awansuje na stanowisko Senior PR Consultanta. W agencji Big Picture odpowiada za obsługę projektów związanych z kulturą i sztuką oraz z obszaru beauty.

Katarzyna swoją karierę w branży PR rozpoczęła w agencji Big Picture w 2020 roku, od początku w teamie lifestyle. Jest odpowiedzialna za opiekę nad markami takimi jak DESA Unicum i Rituals, które są liderami w swoich dziedzinach. Angażuje się również w topowe projekty związane ze stylem życia i modą, co pozwala jej stale rozwijać swoje kompetencje i być na bieżąco z najnowszymi trendami lifestyle. Posiada szeroką wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania oraz strategii biznesowej. Katarzyna wyspecjalizowała się w tworzeniu złożonych strategii i planowaniu działań komunikacyjnych, wykorzystujących zarówno klasyczne media realtions, działania z obszaru influencer marketingu, jak i akcje niestandardowe, z fokusem na organizację wydarzeń specjalnych. W ostatnim czasie Katarzyna realizowała projekty, takie jak letnia strefa Rituals w warszawskiej Cafe Podrygi, otwarcie restauracji KUK w Hotelu Verte, konferencja L’Oréal Professionnel Paris „Fryzjerstwo dla Przyszłości”, a także szerokie działania komunikacyjne wokół odnalezionego dzieła Józefa Chełmońskiego – „Wieczór letni” dla DESA Unicum.

Jej wcześniejsze doświadczenie obejmuje ponad 4 lata pracy jako brand manager renomowanej polskiej marki jubilerskiej ROSA. W ramach tej roli odpowiadała za strategiczne planowanie, wprowadzanie nowych produktów na rynek oraz kompleksowe działania marketingowe i komunikacyjne. Jej zaangażowanie oraz wkład przyczyniły się do sukcesów marki, a także do zbudowania silnego wizerunku i świadomości marki wśród klientów.

Katarzyna raportuje bezpośrednio do Moniki Roth-Jaczynowskiej i Karoliny Pękalskiej, które zarządzają zespołem lifestyle w agencji Big Picture.

W Big Picture wykorzystuje swoje bogate doświadczenie z perspektywy klienta, aby zapewnić najlepsze rezultaty partnerom biznesowym agencji z branży sztuki, urody i mody. Jest absolwentką kierunku zarządzanie na Politechnice Warszawskiej.

Comments

comments

8
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...