Asia Sobierajska poza Warsaw Creatives

Informacja Prasowa - 30.06.2023
23

Zdecydowała się rozwijać swoją działalność poza agencją. Z dniem 30 czerwca br. przestaje też pełnić rolę Head of Events.

Paweł Walicki, CEO agencji: ‘Wiele lat temu wspólnie z Asią oraz Sonią Hotimsky ruszyliśmy w drogę do spełnienia marzeń. Przez ten czas motywowaliśmy się i inspirowaliśmy wzajemnie. Razem świętowaliśmy sukcesy i pokonywaliśmy trudności, czyniąc z Warsaw Creatives miejsce, gdzie urzeczywistniają się marzenia: nasze, naszych pracowników i Klientów. Z całym zespołem Warsaw Creatives życzymy Asi pomyślności w nowym rozdziale życia zawodowego.’

Agencja Warsaw Creatives specjalizuje się w świadczeniu wysokiej jakości kompleksowych usług w zakresie kreacji, produkcji, eventów oraz komunikacji. Wykorzystując długo budowane kompetencje, agencja koncentruje się na holistycznej obsłudze firm i marek z branży fashion, beauty, wellness, lifestyle oraz interior design.
Odejście Asi Sobierajskiej nie wpływa na strukturę agencji. O obsadzie stanowiska Head of Events poinformujemy w oddzielnym komunikacie.
Właścicielami Warsaw Creatives wciąż pozostają Sonia Hotimsky oraz Pawel Walicki.

Comments

comments

23
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...