Aneta Wikariak Dyrektotką Segmentu Beauty & Fashion Burda Media Polska

Informacja Prasowa - 26.10.2023
202

Aneta Wikariak jako Dyrektorka Segmentu Beauty & Fashion będzie odpowiadała za strategię wydawniczą i contentową marek ELLE, ELLE Decoration, Glamour,

Aneta Wikariak obejmuje stanowisko Dyrektorki Segmentu Beauty & Fashion Burda Media Polska

Z dniem 2 listopada br. Aneta Wikariak obejmie stanowisko Dyrektorki Segmentu Beauty & Fashion Burda Media Polska, za który w zarządzie spółki odpowiada Agnieszka Wicher-Szczesna.
Moda i uroda to dla Burda Media Polska najważniejsza kategoria tematyczna, w której od lat jest liderem w każdym obszarze działalności zarówno wydawniczej, reklamowej jak i eCommerce.
Nowe stanowisko w strukturach organizacyjnych wynika wprost z realizowanej od początku 2023 strategii zarządzania portfolio medialnym Burda Media Polska, w tym polityką wydawniczą przez pryzmat marki i segmentu tematycznego w którym działa, a nie poszczególnych kanałów dotarcia jakim jest print czy digital.
Aneta Wikariak jako Dyrektorka Segmentu Beauty & Fashion będzie odpowiadała za strategię wydawniczą i contentową marek ELLE, ELLE Decoration, Glamour, Wizaz.pl, Party.pl jak również obszar Content to Commerce.
„Aneta Wikariak jest związana z Burda Media Polska (wcześniej Edipresse Polska) od blisko 20 lat.
W tym czasie dała się poznać jako oddana produktom, niezwykle profesjonalna i zaangażowana ekspertka oraz liderka. Z jej głównych sukcesów można wymienić m.in. wykreowanie i wprowadzenie na polski rynek marki Party, która zrewolucjonizowała segment people i była uznany za debiut roku. Przez 7 lat zarządzała liderem internetowego segmentu beauty – portalem Wizaz.pl, a d 12 lat współtworzy największe wydarzenie na polskim rynku modowym –Fashion Night.”
 – powiedziała Agnieszka Wicher – Szczesna.
„Aneta doskonale zna rynek wydawniczy jak również wspiera swoją wiedzą współpracę z partnerami biznesowymi, a także aktywnie uczestniczy w projektach międzynarodowych Burda International, które mają na celu przyspieszyć rozwój naszych marek w Polsce” dodaje Agnieszka Wicher-Szczesna.
Wraz wprowadzoną zmianą w segmencie Beauty & Fashion na stanowiska redaktorów/redaktorek naczelnych portali Wizaz.pl i Party.pl zostały uruchomione rekrutacje.

Comments

comments

202
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...