Aneta Gergont-Gałązka dyrektorem marketingu Wonga Polska

Informacja Prasowa - 18.09.2019
131

Aneta Gergont-Gałązka dyrektorem marketingu Wonga Polska

Aneta Gergont-Gałązka objęła stanowisko dyrektora departamentu marketingu Wonga Polska. Odpowiada za wszelkie działania marketingowe i za pozyskanie nowych klientów. Zajmuje się zarówno strategią marketingową i przekładaniem jej na wszystkie punkty styku z klientem, jak również zarządza mediami.

Aneta Gergont-Gałązka dołączyła do zespołu marketingu Wonga Polska ponad trzy lata temu. Posiada 17-letnie doświadczenie w marketingu, związanie nie tylko z samym budowaniem strategii, ale także jej egzekucją we wszystkich kanałach komunikacji. Karierę rozpoczynała w HAVAS/EURO RSCG i Grupie Pracuj. Przed dołączeniem do zespołu Wonga zajmowała się tworzeniem i nadzorem nad realizacją strategii marketingowych w kanale internetowym oraz ustalaniem długoterminowych celów w Sensilab Polska oraz Studio Moderna.

Jej pasją jest sport, w tym także jego ekstremalne odmiany: skoki ze spadochronem, motocykle enduro. Nie są jej obce wszelkie sporty wodne: kitesurfing, żagle i nurkowanie.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej na Wydziale Stosunków Międzynarodowych oraz Canadian Executive MBA na Université du Québec à Montréal. W 2011 roku uzyskała  Certyfikat Marketing Professional przyznawany przez Direct Marketing Academy.

Comments

comments

131
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...