ALKEMIE Group klientem Big Picture

Informacja Prasowa - 25.04.2022
244

właściciel takich marek kosmetycznych jak Alkmie oraz MomMe dołącza do grona klientów Big Picture.

Współpraca obejmuje szerokie działania PR oraz influncer marketing, mające na celu dalsze budowanie świadomości marek oraz ich rozwój.

ALKEMIE Group to polski producent kosmetyków naturalnych, właściciel dwóch prężnie rozwijających się marek – Alkmie oraz MomMe.

Alkmie to aktywne kosmetyki nowej generacji. Nowoczesne formuły, najwyższa jakość i unikalne składniki w wysokich stężeniach, to wartości wyróżniające markę. Wszystkie kosmetyki powstają przy współpracy z dermatologami oraz kosmetologami, co zapewnia im bezpieczeństwo stosowania. Produkty Alkmie są wielozadaniowe i kompleksowo odpowiadają na potrzeby skóry, rozwiązując problemy, których zwykle jest jednocześnie kilka. Skład oraz cały proces produkcji dobrze podsumowuje hasło marki Have it all, bo kosmetyki Alkmie mają wszystko, co jest potrzebne skórze. Marka jest regularnie nagradzana za innowacyjność oraz wyznaczanie trendów w kategorii pielęgnacji.

Polska marka naturalnych kosmetyków MomMe przeznaczona jest do pielęgnacji skóry dzieci już od pierwszego dnia życia oraz dla kobiet w ciąży. W 2015 roku, gdy marka pojawiła się na rynku, była przełomem w pielęgnacji najmłodszych, oferowała bowiem produkty oparte na surowcach z ekologicznych upraw. To kompletna, specjalistyczna linia, tworzona z uwagą w oparciu
o autorskie receptury,by nie obciążać alergenami delikatnej skóry dziecka. Wszystkie produkty powstały we współpracy z dermatologami, pediatrami i położnymi, a także zostały przebadane dermatologicznie i alergologicznie.

ALKEMIE Group rozpoczęło rozmowy z Big Picture na początku roku. Współpraca zakłada stworzenie kompleksowej strategii PR, całościowe wdrożenie działań komunikacyjnych oraz kreatywnych.
Do zadań agencji należeć będzie prowadzenie media relacji, współpraca z KOL, działania z zakresu influencer marketing oraz obsługa wydarzeń marki.

Współpraca została nawiązana w wyniku rekomendacji na czas nieokreślony.

Comments

comments

244
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...