Aleksandra Kwiatkowska pokieruje portalem finansowo-technologicznym Fintek.pl

Informacja Prasowa - 12.01.2024
15

Aleksandra Kwiatkowska będzie w Fintek.pl odpowiadać za dalszy rozwój portalu branżoweg

Aleksandra Kwiatkowska objęła z początkiem stycznia stanowisko dyrektor zarządzającej Fintek.pl i będzie odpowiadać za dalszy rozwój portalu branżowego poświęconego finansom i technologii.

Fintek.pl to największy w Polsce serwis specjalizujący się w tematyce technologii finansowych. Od 2016 roku dostarcza użytkownikom aktualnych i rzetelnych informacji z sektora fintech, jednego z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się sektorów gospodarki. Fintek.pl to również organizator wydarzeń branżowych, z których flagową imprezą jest Fintech Summit, gromadzący każdej jesieni w Warszawie specjalistów branży. Redaktorem naczelnym serwisu Fintek.pl jest Rafał Tomaszewski, związany z portalem od jego powstania.

W styczniu 2024 r. do zespołu dołączyła Aleksandra Kwiatkowska jako dyrektor zarządzająca. Pokieruje rozwojem serwisu, rozbudowując nowe sekcje tematyczne, pozyskując nowych autorów i partnerów oraz uruchamiając projekty łączące uczestników branży.

Aleksandra Kwiatkowska specjalizuje się w komunikacji dotyczącej sektora finansów oraz e-commerce. Przez kilkanaście lat kierowała działami PR w bankach komercyjnych: Raiffeisen Bank, GE Money i Bank BPH, pełniąc jednocześnie funkcję rzeczniczki prasowej. Pracowała również w agencjach PR na rzecz klientów z branży finansowej, nieruchomości i handlu detalicznego, a także w sektorze e-commerce. Jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, studiowała również zarządzanie i marketing na SGH. Ukończyła program Leadership Academy prowadzony przez ICAN Institute i Harvard Business Review.

To wyjątkowo ciekawy czas dla sektora finansowo-technologicznego. W Polsce realizowane są innowacyjne projekty, które szybko podbijają rynek krajowy, a niektóre z sukcesem idą w świat. Fintek.pl ma ambicję być w centrum wydarzeń, wspierać rozwój firm i start-upów z branży oraz łączyć uczestników tego rynku – mówi Aleksandra Kwiatkowska, dyrektor zarządzająca Fintek.pl.

Comments

comments

15
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...