Aleksander Rosa na stanowisku Corporate PR & Public Affairs Manager w Pyszne.pl

Informacja Prasowa - 10.07.2023
267

Aleksander Rosa. Odpowiadać będzie za komunikację korporacyjną i wewnętrzną oraz kwestie związane z public affairs.

Z początkiem lipca 2023 roku do zespołu Pyszne.pl dołączył Aleksander Rosa. Odpowiadać będzie za komunikację korporacyjną i wewnętrzną oraz kwestie związane z public affairs.

Aleksander ma ponad 17-letnie doświadczenie w komunikacji zarówno po stronie agencyjnej, jak i klienckiej. Pierwsze kroki stawiał w agencji Edelman Polska, następnie m.in. w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji. Jako rzecznik prasowy reprezentował sieć Piotr i Paweł (również na etapie przejęcia biznesu przez SPAR) oraz CH Posnania (Apsys). Pracował także w strukturze Międzynarodowych Targów Poznańskich (Grupa MTP). Związany z agencjami Prelite (Poznań), QA Comms (Poznań) i Grupą Afekt, gdzie był Dyrektorem Zarządzającym agencji IdPR. Wśród obsługiwanych przez niego klientów znalazły się m.in. sieć Netto, marki Herlitz, Pelikan, czy Orange (Afekt) oraz podmiot z branży RES – EDPR Polska (QA Comms).
Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, kryzysowej i działaniach z obszaru PA. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Krajowej Szkoły Administracji Publicznej oraz Studiów Podyplomowych na SGH i UW.
Doradztwem i kompleksową obsługą projektów z zakresu komunikacji korporacyjnej i produktowej Pyszne.pl zajmuje się agencja K+PR, należąca do K+Group – zintegrowanej grupy Brand Image End-2-End na rynku CEE+.

Comments

comments

267
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...