Agnieszka Radwańska ambasadorką „Maczfit”

Informacja Prasowa - 20.09.2021
205

Agnieszka Radwańska ambasadorką "Maczfit"

AGNIESZKA RADWAŃSKA AMBASADORKĄ MACZFIT

Agnieszka Radwańska została ambasadorką marki Maczfit, lidera cateringu dietetycznego. Tenisistka korzysta na co dzień ze zdrowej, zbilansowanej diety opracowanej przez zespół dietetyków klinicznych z Maczfit, a swoimi wyborami i ulubionymi daniami dzieli się w mediach społecznościowych.

 W życiu osób, które profesjonalnie uprawiają sport, dieta odgrywa niezwykle istotną rolę. Ambasadorami Maczfit są znani, polscy sportowcy. Marce zaufały między innymi Sylwia Gruchała, Agnieszka Kobus-Zawojska czy Dorota Banaszczyk. Tym razem firma połączyła siły z finalistką Wimbledonu, Agnieszką Radwańską. Mistrzyni rakiety powierzyła specjalistom z Maczfit dbanie o swoją codzienną dietę, pojawiła się także na planie sesji zdjęciowej, zorganizowanej przez lidera cateringu dietetycznego.

Pudełka od Maczfit są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy lubią różnorodność w diecie i chcą mieć możliwość wyboru dań. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i cieszę się, że moje posiłki są przygotowywane przez sztab profesjonalistów, którzy na temat zdrowego żywienia wiedzą wszystko. Warto zaznaczyć, że jedzenie jest naprawdę pyszne – jestem wielką fanką maczfitowych owsianek, które bardzo często wybieram na śniadanie. Z kolei wśród dań obiadowych moim numerem jeden są świetnie przyprawione ryby. Moje serce skradły również genialne sosy, które są absolutnie wyjątkowe i świetnie komponują się z posiłkami – przekonuje Agnieszka Radwańska.

Na profilach Agnieszki oraz marki Maczfit na Instagramie oraz Facebooku można zobaczyć, jak wygląda odpowiednio zbilansowany i zaplanowany jadłospis osoby na co dzień związanej ze sportem oraz zainspirować się daniami wybranymi przez polską tenisistkę. W czasie sesji zdjęciowej Agnieszka Radwańska odpowiedziała także na serię pytań zadanych przez klientów Maczfit. Odpowiedzi zostały opublikowane w mediach społecznościowych Maczfit.

­– Sport i zdrowe odżywianie od zawsze idą ze sobą w parze, a w DNA naszej marki jest wpisane promowanie zarówno zdrowych nawyków żywieniowych, jak i aktywności fizycznej. To, że wybierają nas najlepsi polscy sportowcy jest dla nas powodem do dumy i potwierdzeniem najwyższej jakości dostarczanych przez nas posiłków, która od zawsze jest dla nas priorytetem – komentuje Maciej Lubiak, założyciel marki Maczfit.

Na profilu Agnieszki oraz marki Maczfit na Instagramie oraz Facebooku możemy zobaczyć, jak wygląda odpowiednio zbilansowany i zaplanowany jadłospis osoby na co dzień związanej ze sportem oraz zainspirować się daniami wybranymi przez polską tenisistkę.

Marka Maczfit powstała z miłości do sportu i zdrowego żywienia. Jej założyciel – Maciej Lubiak – to pasjonat aktywnego stylu życia, były mistrz Polski w tenisie ziemnym, kierowca rajdowy oraz czołowy, polski gracz w squasha. Dziś, lider cateringu dietetycznego, słynący z posiłków o restauracyjnym smaku, jest także pionierem innowacji w swojej branży. Firma wprowadziła na rynek m.in. mobilną aplikację do zarządzania dietą oraz Wybór Menu, w którym codziennie do wyboru jest aż 25 dań.

Comments

comments

205
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...