Agencja Uszka w Barszczu wygrała przetarg na obsługę Starbucks

Informacja Prasowa - 30.09.2019
133

Agencja Uszka w Barszczu wygrała przetarg na obsługę Starbucks

Agencja Uszka w Barszczu wygrała przetarg na obsługę działań reklamowych i kreatywnych polskiego oddziału Starbucks w social mediach. Agencja zwyciężyła dzięki spójnej strategii, zrozumieniu marki oraz pomysłom kreatywnym wpisujących się w DNA firmy. Strony nie informują o czasie trwania umowy.

 

Prowadzenie komunikacji w social mediach marki należącej do tzw. love brandów jest wyzwaniem zarówno kreatywnym, jak i strategicznym. Nasze działania chcemy oprzeć na wartościach, które od lat są kluczowe dla klienta – otwartość, ciepło i autentyczność. Dzięki takiemu podejściu możemy być blisko ludzi związanych z marką – mówi Rafał Piwoński, Strategy Planner w Uszkach w Barszczu.

 

Uszka w Barszczu i Starbucks rozpoczynają współpracę od akcji kreatywnej „Starbucks – Kawa mi gra”. Działanie to celebruje Międzynarodowy Dzień Kawy, który dla marki jest jednym z najważniejszych dni w roku. W ramach kampanii powstał film, w którym muzycy na żywo wykonują utwory nawiązujące do imion klientów obecnych w kawiarni i ich zamówień. Kampania będzie prowadzona na profilach Facebook i Instagram Starbucks Polska.

 

Link: https://www.facebook.com/StarbucksPolska/videos/669884753503480/

Akcja podkreśla wyjątkową atmosferę jaka panuje w kawiarniach oraz pokazuje, że klienci oraz marka wyznają te same wartości krążące wokół pozytywnego myślenia, uśmiechu i radości z życia. Zależało nam, aby zaakcentować pasję i zaangażowanie Starbucks do komponowania unikalnych smaków oraz budowania społeczności miłośników kawy –mówi Michał Szczawiński, Senior Creative w Uszka w Barszczu.

Comments

comments

133
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...