Agencja OBTK wzmacnia zespół PR.

Informacja Prasowa - 22.12.2023
151

Andżelika Kostewicz i Dawida Batte, dołączyli do zespołu komunikacji agencji OBTK

On Board Think Kong wita nowych PR Konsultantów: Andżelikę Kostewicz i Dawida Batte, którzy dołączyli do zespołu komunikacji.

Andżelika Kostewicz, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Logistyka Mediów, dołączyła do zespołu OBTK na stanowisko Junior PR Consultant. Odpowiada obecnie za bieżącą komunikację z klientami, planowanie strategii i obsługę marek w obszarze public relations. Zdobywa doświadczenie w komunikacji marketingowej oraz kreacji treści medialnej, zwłaszcza w obszarach technologii, lifestyle’u i zdrowia. Obecnie rozwija umiejętności związane z analizą danych w Szkole Głównej Handlowej.

Dawid Batte, Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii, objął w OBTK stanowisko Junior PR Consultant. Od kilku lat związany z jest sektorem nowych technologii, przemysłu, finansów i zrównoważonego rozwoju. Jego podejście do pracy opiera się na kreatywności i analitycznym researchu. Zespół będzie wspierał m.in. w działaniach media relations i bieżącej komunikacji realizowanych kampanii.

Comments

comments

151
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...