Agencja K2 wygrywa przetarg PEPSI na kampanię realizowaną w 35-ciu krajach

Informacja Prasowa - 02.12.2020
18

Agencja K2 wygrywa przetarg PEPSI na kampanię realizowaną w 35-ciu krajach

Agencja K2 wygrywa przetarg PEPSI na kampanię realizowaną w 35-ciu krajach

W wyniku międzynarodowego przetargu Agencja K2 została wybrana do realizacji kampanii 360 dla marki Pepsi. Kampania będzie prowadzona w regionie Europy Wschodniej.

Przetarg trwał od sierpnia do września i obejmował dwa etapy. Brały w nim udział agencje kreatywne z Polski i z Rosji. Zwycięzcę wybrano na podstawie badań konsumenckich.

Agencja K2 będzie odpowiedzialna za przygotowanie kampanii telewizyjnej, aktywacji digital, działania w mediach społecznościowych, kreacje DOOH i OOH oraz komunikację w sklepach. Pierwsze efekty współpracy Pepsi i K2 będzie można zobaczyć na początku 2021 roku.

  Zaprojektowanie międzynarodowej kampanii skierowanej do Generacji Z, stanowi spore wyzwanie, zwłaszcza biorąc pod uwagę różnorodność rynków. Całość musi zadziałać we wszystkich krajach, odwołując się do powszechnych nastrojów i nadziei. Dlatego staraliśmy się wejść jak najgłębiej w motywacje młodych konsumentów, dotrzeć do działających insightów, i na każdym etapie zderzać koncepty z grupą docelową – mówi Filip Szperl, dyrektor kreatywny Agencji K2.

Kampania obejmuje 35 rynków w regionie EER (Eastern Europe Regions), m.in. Polskę, Rosję, Turcję, Ukrainę i Rumunię.

Comments

comments

18
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...