Adrian Harasim został dyrektorem programowym kanałów ESKA TV i ESKA TV EXTRA

Redakcja PR - 22.06.2017
128

Adrian Harasim został dyrektorem programowym kanałów ESKA TV i ESKA TV EXTRA

Adrian Harasim będzie dyrektorem programowym kanałów muzycznych ESKA TV i ESKA TV EXTRA. Nową funkcję połączy z obowiązkami szefa muzycznego Eska TV, które pełni od początku istnienia stacji.

Adrian_Harasim

– Będziemy nadal grać maksymalnie dużo muzyki, ale będziemy także o muzyce opowiadać. Planujemy wprowadzenie nowych programów, do których zapraszać będziemy muzyków, DJ-ów, producentów, blogerów i gwiazdy showbiznesu. Zamierzamy także wyjść do ludzi – będziemy do nich jeździć z kamerą a także odwiedzać ciekawe miejsca, które nam wskażą. Stawiamy na wzmacnianie marki Eska i silną współpracę z Radiem Eska, nie tylko pod względem muzycznym, ale także promocyjnym –  zapowiada Adrian Harasim.

Adrian Harasim związany jest z Grupą ZPR Media od ponad 12 lat. We wrześniu 2004 roku rozpoczął pracę we wrocławskim oddziale Radia ESKA jako prezenter. W kwietniu 2009 zostałem szefem anteny Radia Eska Wrocław i funkcję tę sprawował do 2013 roku. Współtworzył projekt kanału muzycznego Eska TV i od momentu uruchomienia jego wersji internetowej w sierpniu 2008 roku pełnił obowiązki szefa muzycznego. W lipcu 2014 roku, gdy redakcja Eski TV przeniosła się z Wrocławia do Warszawy, objął stanowisko dyrektora muzycznego stacji. Był też zastępcą dyrektora programowego Eski TV.

Comments

comments

128
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...