2B UP Consulting rozpoczyna współpracę z Grupą OPONEO.PL

Informacja Prasowa - 09.02.2021
279

2B UP Consulting rozpoczyna współpracę z Grupą OPONEO.PL

2B UP Consulting rozpoczyna współpracę z Grupą OPONEO.PL

Od początku stycznia 2021 spółka 2B UP Consulting, należąca do Grupy Garden of Words, rozpoczęła obsługę PR Grupy OPONEO.PL.

Do zadań 2B UP Consulting należy wsparcie biura prasowego spółek OPONEO.PL S.A. i Dadelo S.A., prowadzenie komunikacji zewnętrznej, w tym wyników finansowych, PR produktowego, a także doradztwo strategiczne i kryzysowe. Za realizację działań odpowiada zespół Żanetty Madaj, CSR & Corporate Account Director.

OPONEO.PL S.A. zajmuje się sprzedażą online części i akcesoriów do pojazdów samochodowych (głównie opon i felg) działając w Polsce i na zagranicznych rynkach.m Działania spółki Dadelo S.A. skupiają się na sprzedaży rowerów i produktów z nimi
związanych oraz rozwoju sklepu Centrum Rowerowe. Obie spółki są notowane na giełdzie i wchodzą w skład Grupy Kapitałowej OPONEO.PL.

Agencja 2B UP Consulting jako część Grupy Garden of Words specjalizuje się w kompleksowym prowadzeniu komunikacji korporacyjnej. Realizuje także projekty z zakresu Employer Brandingu, Public Affairs, działań kryzysowych oraz doradztwa strategicznego.

Comments

comments

279
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...