1 listopada w Rock Radiu ze wspomnieniami o gwiazdach rocka

Informacja Prasowa - 30.10.2019
188

1 listopada w Rock Radiu ze wspomnieniami o gwiazdach rocka

W dniu Wszystkich Świętych, czyli 1 listopada br. na antenie Rock Radia pojawią się specjalne audycje poświęcone niezapomnianym gwiazdom rocka. Redakcja stacji wraz ze słuchaczami wspominać będzie ostatnie występy najpopularniejszych rockowych artystów, a także przyjrzy się tzw. Klubowi 27 – słynnym muzykom, którzy odeszli u szczytu sławy w wieku 27 lat. 

1 listopada br. Rock Radio zaprosi wszystkich do słuchania wyjątkowej audycji „Klub 27”. Od 15:00 do 20:00 na antenie stacji będzie można usłyszeć utwory m.in. Janis Joplin, Jimiego Hendirxa, Jima Morrisona czy Curta Cobaina – tych, którzy odeszli, mając 27 lat. Natomiast o 20:00 rozpocznie się audycja „Ostatnie show”, z której można się będzie dowiedzieć, kto i kiedy ostatni raz stanął na scenie – Rock Radio wspomni ostatnie występy największych gwiazd rocka i razem ze słuchaczami posłucha koncertowych nagrań aż do 22:00.

Specjalne audycje wspiera promocja na antenie stacji, na www.rockradio.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

www.rockradio.pl

 

Comments

comments

188
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...