Żywiec Zdrój® z nową kampanią dla wody gazowanej Mocny Gaz – „Uderzające orzeźwienie”

Informacja Prasowa - 29.07.2019
113

Żywiec Zdrój® z nową kampanią dla wody gazowanej Mocny Gaz – „Uderzające orzeźwienie”

W połowie czerwca ruszyła nowa kampania reklamowa produktu Żywiec Zdrój Mocny Gaz pod hasłem „Uderzające orzeźwienie”, przedstawiająca produkt jako idealny sposób na naturalne, mocne orzeźwienie w upalne dni. Działania promocyjne prowadzone są w telewizji, Internecie – w tym w formacie VOD, w formie reklam na YouTube oraz w mediach społecznościowych i aplikacjach mobilnych. Działania potrwają do końca sierpnia.

Najnowsza kampania Żywiec Zdrój  „Uderzające orzeźwienie” jest dedykowana wodzie gazowanej Mocny Gaz i ma na celu podkreślenie mocnego orzeźwienia, jakie dostarcza produkt. Krystaliczna, górska woda źródlana Żywiec Zdrój Mocny Gaz charakteryzuje się dużym nagazowaniem, dzięki czemu wspaniale orzeźwia i gasi nawet największe pragnienie. Produkt jest idealną propozycją dla osób, poszukujących silnego orzeźwienia i jednocześnie dbających o zdrowe nawodnienie. 

Akcję w ramach kampanii wspierają reklamy plasowane m.in. w telewizji oraz Internecie, w tym na kanale YouTube, w mediach społecznościowych oraz w aplikacjach mobilnych. Równolegle będą prowadzone działania shopper-marketingowe. Za koncept oraz kreację TV odpowiada agencja VMLY&R, działania w  Internecie i mediach społecznościowych koordynuje K2Precise, za zakup mediów odpowiada Mediacom.

 

 

Comments

comments

113
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...