Cyber Marian, Izak, Gimper i inni YouTuberzy staną do zaciętej walki o Puchar Róży Wiatrów

Redakcja PR - 29.03.2017
256

Żeglarskie Mistrzostwa Polski YouTuberów o Puchar Róży Wiatrów

Do rozpoczęcia  III edycji Żeglarskich Mistrzostw Polski YouTuberów o Puchar Róży Wiatrów pozostało jeszcze 50 dni, a wśród zgłoszonych uczestników są już twórcy z ponad 40 czołowych kanałów. Lista YouTuberów, którzy chcą odebrać Śmiechawie mistrzowski tytuł, stale się powiększa. Do zaciętej walki o Puchar Róży Wiatrów staną m.in.: JDabrowsky, SKKF, Poszukiwacz, Izak, Rojo, Gimper, Beksy, Letni Chamski Podryw, Cyber Marian czy Magik Y. Nie zabraknie także załogi Szwagrów, która zaciekle bronić będzie zwycięskiego tytułu.  

Idea projektu

Regaty YouTuberów to pierwsze i jak dotychczas jedyne wydarzenie o tematyce sportowej stworzone z myślą o twórcach YouTube`a. To wyjątkowa okazja do spotkania się środowiska YouTuberów z całej Polski w jednym miejscu, a wszystko dodatkowo w atmosferze sportowej rywalizacji. Żeglarskie Mistrzostwa Polski YouTuberów to także doskonała możliwość do promowania idei żeglarstwa i regionu Mazur wśród młodych osób. Dzięki powstającym po regatach vlogom, relacje z dotychczasowych dwóch edycji obejrzano w sumie aż 6 milionów razy. Wydarzenie to także jedna z niewielu okazji do spotkania tak licznej grupy twórców w jednym miejscu, zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć oraz zebrania pokaźnej liczby autografów.

Regaty YouTuberów już po raz trzeci.

W dotychczasowych dwóch edycjach Regat YouTuberów udział wzięło łącznie aż 65  twórców. Na najwyższym stopniu podium stawała kolejno załoga PompaTeam z IsAmU na czele oraz ekipa Śmiechawy. To właśnie Ci ostatni, 13 maja, bronić będą mistrzowskiego tytułu. Kapitan załogi -Szwagier wszystkich szwagrów, już rok temu rzucił wyzwanie innym twórcom, by Ci podjęli próbę odebrania mu zwycięskiego Pucharu Róży Wiatrów. W odpowiedzi na ten apel, do startu w III edycji Regat YouTuberów, zgłosiło się już ponad 40 twórców ze ścisłej czołówki polskiego YouTube`a.  Zapowiada to zaciekłą rywalizację, ale także kolejną edycję Żeglarskich Mistrzostw Polski
w gwiazdorskiej obsadzie.

Poza Szwagrami ze Śmiechawy, wśród zgłoszonych uczestników są: MrSetoKami, Rojo, Gimper, Sou Shibo, Magik Y, Izak, Duży w Maluchu, ŚmiechawaTV, Dominik Futbolowe, Viren, Madeline Gavi, ZosiaNS, CTSG87, TivoltGames, Husiek, Jcob, Kolega Ignacy, Olciiak, Cyber Marian, Klocuch, Kisiel, Beksy, Letni Chamski Podryw, Astrofaza, emce□, Czas Gentlemanów, Kameralnie, CzugAGameProject, ihanio, Zmianoholiczka, Madzionka, Poszukiwacz, Chocolate Milk, Ewelina Orzegowska, JDabrowsky, Thorek, SMAV, SKKF, Kiślu czy Wojtek Szumański.

Wszystkie informacje dla fanów, aktualności na temat wydarzenia oraz szczegóły na temat kolejnych zgłoszonych uczestników znajdują się na oficjalnym fanpage`u oraz na stronie Regat YouTuberów.

Film z ogłoszeniem potwierdzonych uczestników III edycji Żeglarskich Mistrzostw Polski YouTuberów o Puchar Róży Wiatrów:

 

 

Oficjalny fanpage: https://www.facebook.com/regatyYT/

Oficjalna strona Regat YouTuberów: http://regatyyoutuberow.roza.pl/

Wyzwania Szwagra: https://www.youtube.com/watch?v=X7waGB4wgRQ

Comments

comments

256
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...