Zdrovo na „halloweenovo”

Informacja Prasowa - 31.10.2019
268

Zdrovo na „halloweenovo”

Nie masz pomysłu co podać na halloweenowe przyjęcie? Z pomocą przychodzi Zdrovo, marka polskich jaj, należąca do Ferm Woźniak. Przy współpracy z blogerką kulinarną, Moniką Ruszkowską z www.ekuchareczka.pl, powstał film z propozycją na szybkie, smaczne i atrakcyjne przekąski – nie tylko z jajek.

Warto zobaczyć!

Przepisy również można znaleźć pod tym linkiem.

Fermy Woźniak to jeden z największych producentów jaj konsumpcyjnych w Europie i lider w Polsce. Firma istnieje od 1986 r. Posiada w pełni zintegrowany system produkcji jaj konsumpcyjnych w cyklu zamkniętym, certyfikowany według m. in. BRC Global Standard for Food Safety, IFS Foods oraz autorskiego systemu bezpieczeństwa żywności EGGIDA.   Firma dysponuje własnym systemem produkcji pasz i flotą ponad 250 pojazdów ciężarowych o normach emisji EURO 5 i EURO 6.

„Fermy Woźniak” zostały dwukrotnie wyróżnione Złotym Laurem Konsumenta, Złotym Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości oraz Orłem Eksportu województwa wielkopolskiego.  Nowo wprowadzona marka Zdrovo otrzymała wyróżnienie Konsumencki Lider Jakości – Debiut 2018. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Żylicach nieopodal Rawicza.

Proces współpracy koordynuje „Hanami Communications”, agencja public relations Jerzego Ciszewskiego.

Comments

comments

268
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...