Powrót do rzeczywistości z telefonem Nokia 3210

Informacja Prasowa - 08.05.2024
159

Dumbphony zyskują coraz większą popularność, więc najwyższy czas na powrót legendy

To telefon komórkowy, który zdefiniował pokolenie. A teraz, 25 lat po premierze, wyprodukowana przez Human Mobile Devices (HMD), legendarna Nokia 3210 powraca w kolorach Scuba Blue, Grunge Black i Y2K Gold.

 

Dumbphony zyskują coraz większą popularność, ponieważ ludzie chcą wrócić do czasów, kiedy ich uwagi nie rozpraszały ciągłe powiadomienia i brzęczenie dzwonka. W 2023 r. firma Human Mobile Devices (HMD) odnotowała dwukrotny wzrost sprzedaży kultowego telefonu Nokia 2660 z klapką, a w 2024 r. HMD spodziewa się dalszego wzrostu sprzedaży tego rodzaju urządzeń.

 

Takie telefony jak Nokia 2660 czy kultowa Nokia 3210 są antidotum na problem cyfrowego uzależnienia. A to dotyka ogromnej części społeczeństwa. Blisko cztery na dziesięć osób (38%) w wieku 16-24 lat martwi się, że spędza zbyt dużo czasu ze smartfonem w ręku. (1)

Lars Silberbauer, CMO w Human Mobile Devices (HMD): Nokia 3210 to niezaprzeczalna ikona kultury, która wraca na rynek w momencie, gdy konsumenci szukają równowagi między korzystaniem z czasu przed ekranem, a cyfrowym detoksem.  Nokia 3210 charakteryzuje się prostotą, dzięki której można znów w pełni być skupienym na tym, co dzieje się dookoła. Nokia 3210 to nie Dumbphone, to Funphone 2024 roku.

 

Telefon Nokia 3210 wprowadzono na rynek ćwierć wieku temu i szybko stał się hitem, łącząc miliony ludzi. W 2024 roku legenda powraca, tylko tym razem jej cel jest inny – ma odciągnąć ludzi od ekranów.

 

Ben Wood, założyciel Mobile Phone Museum, komentuje: Oryginalna Nokia 3210 zajmuje szczególne miejsce w sercach wielu konsumentów, o czym najlepiej świadczy fakt, że była jednym z najlepiej sprzedających się telefonów komórkowych wszechczasów. Dodając do tego kultowy design, jestem przekonany, że to świetny moment, by Nokia 3210 znów pojawiła się na rynku.

3210 jest uważana za jeden z najważniejszych telefonów, jakie Nokia kiedykolwiek opracowała. Ten model był uwielbiany przez wielu, często będąc też pierwszym telefonem komórkowym w życiu. Ta nowoczesna wariacja na temat klasycznego designu z pewnością przyciągnie uwagę ludzi.

Ponowne wprowadzenie na rynek modelu Nokia 3210, wpisuje się w rosnącą popularność telefonów z podstawowymi funkcjami, ponieważ coraz więcej młodych ludzi wyłącza się i dołącza do nurtu cyfrowego detoksu.

 

Nowe wcielenie telefonu Nokia 3210, będzie idealnym urządzeniem dla tych, którzy chcą odpocząć od mediów społecznościowych, Internetu i niekończących się powiadomień. I nieważne, czy potrzebują cyfrowego detoksu na dzień, dwa, tydzień czy może na dłużej. Każdy kto chce zafundować sobie odpoczynek od cyfrowego świata, może to zrobić i to w tak modnym stylu lat dziewięćdziesiątych.

 

Zaktualizowana dla nowej generacji Nokia 3210 ma elegancki wygląd retro. Jest wyposażona we wszystkie niezbędne funkcje, których można oczekiwać od telefonu, w tym aparat 2 MP z lampą błyskową (i latarką!) oraz wytrzymałą baterię 1450 mAh (2), która nie padnie, gdy będziesz mocno imprezować tego lata. Ponieważ jest rok 2024, tym razem Nokia 3210 obsługuje sieć 4G, by połączenia zawsze były idealne i bez żadnych zakłóceń.

 

Podobnie jak na początku lat 2000, telefon Nokia 3210 będzie świetnie dopasowanym elementem stylizacji i doskonałym gadżetem, który idealnie sprawdzi się w trakcie nadchodzącego sezonu festiwalowego. Tu atutem będzie nie tylko solidne wykonanie i wytrzymała bateria, to telefon, który doskonale podkreśli Twój styl.

 

Moda na wszystko, co związane z Y2K, nadal rośnie w siłę, a co więcej, zgodnie ze wszystkim, co dotyczy późnych lat dziewięćdziesiątych i wczesnych dwutysięcznych, model 3210 jest dostępny w Polsce w trzech odważnych kolorach nawiązujących do tej epoki: Scuba Blue, Y2K Gold i Grunge Black.

 

I wreszcie… Nokia 3210 nie byłaby Nokią 3210, gdyby nie miała Snake’a – więc on też powrócił. Przygotuj kciuki i sprawdź, ile punktów uda ci się ugrać.

 

Nokia 3210 – prostota:

  1. Design: nawiązanie do stylu retro z 1999 r., zapewniające użytkownikom „nostalgiczną podróż”.
  2. Wydajność: wytrzymała bateria 1450 mAh 2 zapewnia do dziewięciu i pół godziny rozmów przez wiele dni.
  3. Snake: Kultowa gra powraca. Osiągnij wysoki wynik i rywalizuj ze znajomymi
  4. Aparat: zdjęcia w stylu Y2K dzięki aparatowi 2 MP
  5. Dodatki: latarka

 

Comments

comments

159
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...