Zbliża  się webinar dotyczący kluczowej roli Public Affairs w dzisiejszym środowisku PR

Informacja Prasowa - 25.10.2023
39

Public Affairs – klucz do skutecznej komunikacji w PR

Podczas tego webinari, będą oamawiane: strategie, narzędzia i praktyki, które stanowią fundamenty skutecznego zarządzania wizerunkiem firmy w kontekście zmieniającego się otoczenia politycznego.

Tytuł webinaru: Public Affairs – klucz do skutecznej komunikacji w PR Data: 7 listopada 2023 r. Godzina: 11:00-12:00

Agenda: 1. Wprowadzenie do Public Affairs

2. Lobbing i Kampanie informacyjne

3. Określenie celów i strategii

4. Monitoring legislacyjny

5. Przykłady Dobrych Praktyk

6. Pytania i odpowiedzi

Wprowadzenie do tematyki Public Affairs przedstawi Anna Kuropatnicka-Jurek z agencji PR/PA Procontent. Iwona Kubicz – ekspert z branży Public Affairs oraz Mariola Łodzińska – Prezes Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych przedstawią swoje wnioski i doświadczenia, aby pomóc uczestnikom zrozumieć, w jaki sposób mogą wykorzystać Public Affairs do osiągnięcia lepszych rezultatów w swojej komunikacji.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką Public Affairs. profesjonalistów PR, konsultantów, menedżerów ds. komunikacji.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o rejestrację poprzez formularz dostępny na LinkedIn: https://zoom.us/j/99245537987.

Po zakończeniu webinaru Eksperci będą dostępni dla mediów, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i udostępnić dodatkowe materiały dotyczące omawianych tematów. Dalszych informacji uziela  Anna Kuropatnicka-Jurek,

anna.kuropatnicka-jurek@prcn.pl, tel. 536-413-157.

Comments

comments

39
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...