ZaadoptujFaceta wyśle 1000 listów miłosnych w przestrzeń kosmiczną

Informacja Prasowa - 16.02.2021
179

ZaadoptujFaceta wyśle 1000 listów miłosnych w przestrzeń kosmiczną

ZaadoptujFaceta wyśle 1000 listów miłosnych w przestrzeń kosmiczną

Z okazji tegorocznych Walentynek popularna aplikacja randkowa sprawi, że Twoja miłość sięgnie gwiazd! Platforma ZaadoptujFaceta wyśle aż 1000 listów miłosnych daleko w przestrzeń kosmiczną: wyruszą one z Przylądka Canaveral i pokonają miliony kilometrów spędzając tym samym aż sześć miesięcy na terenie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. To niezwykłe wydarzenie pozwoli zakochanym na napisanie pełnej uczuć wiadomości bliskiej osobie, która powróci do niej pełna magii Wszechświata.

Według założeń aplikacji ZaadoptujFaceta, każdy list pokona łącznie ponad 100 milionów kilometrów, zanim dotrze do adresata. Jest to odpowiednik podróży w obie strony z Ziemi na planetę Wenus. Przesyłki zostaną przetransportowane na pokładzie rakiety Falcon 9 firmy SpaceX w listopadzie bieżącego roku.

Start odbędzie się na Przylądku Canaveral, na terenie bazy kosmicznej Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych, która 16 lipca 1969 roku umożliwiła nam lot na Księżyc. Aby zapewnić wiadomościom pełne bezpieczeństwo podczas misji, będą one podróżować w specjalnej paczce o łącznej wadze 500 g, co stanowi około 0,002% ładunku użytkowego rakiety.

Kosmiczna moc miłości

Podczas wyprawy, wszystkie listy będą wystawione na działanie środowiska kosmicznego, mogą więc zostać poddane jonizującemu wpływowi promieni słonecznych, a tusz lub papier mogą nieznacznie zmienić swój odcień. W konsekwencji, ich stan po powrocie na naszą planetę nie będzie taki sam.

Lądowanie przesyłek na Ziemi będzie miało miejsce natomiast na Ocenie Atlantyckim, dzięki odczepieniu kapsuły Dragon, po 6 miesiącach przebywania na orbicie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Następnie dotrą do adresatów drogą pocztową.

Wyznaj swoje uczucia i wesprzyj naukę

Wysłanie listów w przestrzeń kosmiczną nie spowoduje żadnych dodatkowych kosztów związanych z emisją dwutlenku węgla, co więcej, przyczyni się za to do rozwoju badań naukowych i pozwoli na dodatkowe zaopatrzenie astronautów. Do tej pory aż 600 z nich obyło podróż w kosmos, a wkrótce znajdzie się tam również 1000 gorących wyznań.

Wiadomości miłosne zostaną wyselekcjonowane za pomocą specjalnego systemu głosowania. Uczestnicy będą mogli je udostępniać, aby zdobyć jak największą liczbę głosów. Następnie, jury czytelnicze wybierze tysiąc najlepszych, które wyruszą w tę niezwykłą wyprawę.

Jak wziąć udział w tej wyjątkowej przygodzie?

Ty również możesz wziąć udział w konkursie i zrobić wyjątkowy prezent ukochanej osobie! Zgłoszenia przyjmowane są do 1 marca, na specjalnej platformie dostępnej na stronie ZaadoptujFaceta.pl. Udział w projekcie jest dostępny dla wszystkich.

O ZAADOPTUJFACETA

ZaadoptujFaceta to strona randkowa francuskiego pochodzenia, założona przez przedsiębiorców Manuela Conejo i Florenta Steinera. To pierwszy tego typu portal i aplikacja randkowa, która odwracają tradycyjne role, dając kobietom pełną swobodę wyboru tego, z kim i kiedy chcą rozmawiać. Przewrotna, butikowa formuła serwisu przyciągnęła już ponad 27 milionów osób na całym świecie, z czego 86% to użytkownicy w wieku od 18 do 35 lat. ZaadoptujFaceta pozostaje ponadto jedynym portalem randkowym o równej liczbie kobiet i mężczyzn.

 

Comments

comments

179
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...