Wspólna akcja marki Tezenis i ilustratorki Augustynki z okazji Dnia Kobiet

Informacja Prasowa - 28.02.2020
106

Wspólna akcja marki Tezenis i ilustratorki Augustynki z okazji Dnia Kobiet

W wiosennych produktach marki Tezenis znajdziemy serię modnych nadruków z delikatnymi kolorami i staromodnymi koronkami, które występują w linii Retro Flower, a także motywy egzotycznych liści i drzew w kolekcji Urban Jungle. Nie mogło więc ich zabraknąć na torbach wspólnie stworzonych z Augustynką. Jest to pierwsza tego typu współpraca w polskiej historii marki.

– Inspiracją przy tworzeniu nadruków były przede wszystkim kobiety oraz aktualna kolekcja marki Tezenis, w której z pewnością każda z nas znajdzie coś dla siebie– mówi Augustynka. W nawiązaniu do motywów przewodnich kolekcji Retro Flower i Urban Jungle powstały dwie grafiki. Myślę, że Retro Flower to torba dla marzycielki, która uwielbia kwiaty, natomiast Urban Jungle to coś dla dziewczyny twardo stąpającej po ziemi, takiej buntowniczki z pazurem. Gdybym miała wybrać coś dla siebie, myślę, że jestem gdzieś pomiędzy. Częściowo utożsamiam się z Urban Jungle, ponieważ jestem osobą zdecydowaną, która wie czego chce. Natomiast Retro Flower odzwierciedla delikatną stronę mojej osobowości. Mam nadzieję, że moje projekty sprawią przyjemność klientkom Tezenis na Dzień Kobiet i będą im towarzyszyć na co dzień.

 Akcja trwa w dniach 5 – 6 – 7 marca w sklepach stacjonarnych i online Tezenis w całej Polsce.  Każdy kto dokona zakupu za dowolną kwotę będzie mógł otrzymać wybraną przez siebie torbę.

Dodatkowo, 6 marca w godzinach 14 – 18 w sklepie Tezenis w centrum handlowym Złote Tarasy oraz 7 marca w centrum handlowym Arkadia, będzie można spotkać Augustynkę, która osobiście będzie personalizować torby każdemu, kto zrobi zakupy za minimum 150 złotych.

Comments

comments

106
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...