YieldRiser rozpoczął współpracę z portalem MyPolacy.de

Informacja Prasowa - 09.03.2017
93

YieldRiser – międzynarodowy ekspert w dziedzinie optymalizacji przychodów z reklamy w Internecie – rozpoczął współpracę z portalem MyPolacy.de

Serwis MyPolacy.de to największa internetowa społeczność zrzeszająca Polaków zamieszkałych na terenie Niemiec. Strona ma charakter informacyjny i dostarcza najświeższe wiadomości mieszkającym za zachodnią granicą Polakom.

Zakres współpracy pomiędzy YieldRiser a MyPolacy.de będzie obejmował wsparcie portalu w zakresie optymalizacji i monetyzacji powierzchni reklamowej.

Obsługujemy już wydawców z rynku amerykańskiego, kanadyjskiego, tureckiego, a coraz częściej także z Bliskiego Wschodu. Jestem bardzo zadowolony z niedawno rozpoczętej współpracy z portalem MyPolacy.de. To dla nas duże wyzwanie i szansa na zdobycie kolejnego, cennego doświadczenia – komentuje Paweł Treściński, wiceprezes YieldRiser.

Przed nawiązaniem współpracy z YieldRiser, portal MyPolacy.de w zakresie reklamy obsługiwała kanadyjska firma MonetizeMore.

Comments

comments

93
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...