XVIII ogólnopolska konferencja PR w samorządzie i administracji już w listopadzie

Informacja Prasowa - 03.11.2023
247

Najważniejsze wydarzenie w Polsce, łączące dwa światy samorządu ze światem marketingu, pierwszy raz na Warmii

To trzy dni spotkań z profesjonalistami i ekspertami z zakresu mediów, PR-u i marketingu, które sprawią, że codzienne wyzwania związane z komunikacją w jednostkach samorządowych będą znacznie prostsze! Program przepełniony jest nie tylko wartościowymi prelekcjami, ale i praktycznymi warsztatami. Nie zabraknie aktualnych trendów i nowości w branży oraz porad ekspertów w części warsztatowej. Najbliższa edycja odbędzie się już 22-24 listopada w Kromerowie koło Olsztyna. Konferencji tradycyjnie towarzyszyć będzie konkurs Kryształy PR. Współorganizatorem wydarzenia jest Powiat Olsztyński.

Kolejna edycja najlepszego w branży wydarzenia zbliża się wielkimi krokami! To już 18 raz, kiedy eksperci ze świata marketingu spotkają się z przedstawicielami jednostek samorządowych, aby zaprezentować im najnowsze narzędzia i rozwiązania, które odmienią oblicze promocji ich regionu; ujawnić tajniki występów publicznych czy przed kamerą oraz przedstawić i omówić najlepsze przykłady strategii marketingowych, które w ostatnim czasie odniosły wielki sukces.

Tegoroczne spotkania obejmą zagadnienia promocji regionu i gminy, które przedstawione zostaną na różnych przykładach, m.in. przez pryzmat mechanizmu gry Monopoly i KompasGo, z perspektywy turystyki zdrowotnej, czy za pomocą Tik-Toka. Będzie również o impresjach kampanii parlamentarnej 2023 i strategii w wyborach samorządowych – jak je wygrać lub przegrać na własne życzenie, a co za tym idzie – jak radzić sobie z kryzysem. Nie zabraknie także porad z zakresu zarządzania zrównoważonym rozwojem oraz transformacji miast na przykładzie Katowic i Cieszyna. Nieodłączną częścią konferencji są oczywiście warsztaty, które w tym roku obejmą wystąpienia publiczne i pracę przed kamerą, sposoby na skuteczną reklamę w SoMe oraz wykorzystanie Chatu GPT w bieżącej pracy w urzędzie (ostatnie poprzedzone będą dodatkowo wykładem wprowadzającym).

Wydarzeniu towarzyszyć będą obiady i przerwy kawowe, wycieczka do “Ekwadoru”, wieczorne spotkanie oraz uroczysta Gala Kryształów PR, podczas której wręczone będą nagrody za najbardziej wartościowe inicjatywy Jednostek Samorządów Terytorialnych i organów Administracji Państwowej jako inspiratorów kreatywnych działań i rozwiązań.

Rejestracja na wydarzenie zakończy się już 10 listopada. Koszt uczestnictwa, w zależności od wybranego pakietu, wynosi od 550 zł do 1450 zł. To także ostatnie dni na zapisy do konkursu Kryształy PR. Podobnie jak w poprzednich latach, konkurs obejmie 6 kategorii: najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych; najlepszy film promocyjny; najlepsza kreatywna kampania promocyjna; najlepszy event społeczny; najlepsza gazeta miejska/biuletyn; najlepsza kampania promocyjno-informacyjna spółki samorządowej. Udział jest bezpłatny, a zgłoszenia można nadsyłać do 10 listopada na stronie www.prwsamorzadzie.pl

Całość wydarzenia odbędzie się w pięknym i malowniczym miejscu – w hotelu Azzun Orient w Kromerowie koło Olsztyna. Podczas Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej nie może zabraknąć samorządowych PR-owców z całego kraju, dla których ważny jest rozwój i kształcenie się w tej branży.

Comments

comments

247
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...