Xerox liderem w branży z nagrodami: od IDC MarketSpace i Keypoint Intelligence – Buyers Lab

Informacja Prasowa - 30.01.2019
270

Xerox liderem w branży z nagrodami: od IDC MarketSpace i Keypoint Intelligence - Buyers Lab

Xerox liderem w branży z nagrodami: od IDC MarketSpace i Keypoint Intelligence – Buyers Lab

Technologia, usługi, oprogramowanie i aplikacje Xerox zdobywają uznanie w branży. Firma została mianowana liderem przez IDC MarketSpace w dziedzinie druku kontraktowego i usług związanych z dokumentami. Xerox zdobył także nagrodę „Linia Oprogramowania Roku” przyznawaną przez Keypoint Intelligence – Buyers Lab.

 Oba te wyróżnienia potwierdzają pozytywny wpływ Xerox na sposób wykonywania pracy w najbardziej bezpieczny, zautomatyzowany i prosty sposób. Uhonorowanie za pracę, w którą wierzymy, jest niezwykle satysfakcjonujące i sprawia, że jeszcze większym wyzwaniem staje się bycie technologiczną potęgą, która nieustannie dostarcza innowacyjne oraz inteligentne rozwiązania.

Joanne Collins Smee, Dyrektor handlowa Xerox

Lider kategorii MarketScape IDC z bogatym portfolio

Xerox został uznany za lidera w raporcie IDC MarketScape: Worldwide Contractual Print and Document Services Hardcopy 2018-2019 Vendor Assessment.
Raport potwierdza długoletnią pozycję Xerox jako lidera na rynku oraz szerokie portfolio rozwiązań w zakresie oprogramowania i usług. Koncentracja na bezpieczeństwie i transformacji cyfrowej wyraźnie pomogła wyróżnić Xerox na tle konkurencji.

Robert Palmer, Wiceprezes ds. badań w IDC Imaging, Printing, and Document Solutions Group

W raporcie IDC MarketScape zauważono, że „Xerox dąży do dostarczenia czegoś więcej niż tylko rozwiązań w zakresie druku, oferując kompleksowe zarządzanie całą infrastrukturą biurowego obiegu dokumentów”. Inne mocne strony odnotowane w raporcie to oferta Xerox w zakresie bezpieczeństwa, globalny model dostarczania usług, elastyczność i skalowalność zarządzania drukiem oraz doświadczenie na rynku.

Aplikacje drukarek napędzają „Linię Oprogramowania Roku”

Już po raz piąty Xerox zdobył prestiżową nagrodę „Linia Oprogramowania Roku” przyznawaną przez Keypoint Intelligence – Buyers Lab. Według analityków grupy, w zdobyciu nagrody pomogła szeroka gama aplikacji wielofunkcyjnych drukarek (MFP) Xerox, stworzonych przez firmę i jej partnerów.
Odnotowano również szereg rozwiązań do obrazowania dokumentów,
w tym Xerox’s Smart Workplace Assistant, DocuShare®, Workplace Suite, Easy Translator App oraz Xerox’s Workflow Automation Services.
Obrazowanie dokumentów nadal ewoluuje, z naciskiem na aplikacje programowe, a ostatnio jeszcze silniej na aplikacje MFP. Nasza analiza pokazuje, że Xerox jest w czołówce tego ruchu dzięki strategii „Workplace Assistant” i bogatemu portfolio tradycyjnych aplikacji.

Jamie Bsales, Dyrektor ds. analizy rozwiązań, Keypoint Intelligence – Buyers Lab

Comments

comments

270
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...