Wzmocnienia kadrowe WEC Communication

Informacja Prasowa - 24.06.2022
63

Troje nowych konsultantów

Wzmocnienia kadrowe WEC Communication

Agencja WEC Communication, specjalizująca się w kampaniach 360 dla międzynarodowych klientów, poinformowała o wzmocnieniach kadrowych swojej organizacji. Zespół zasili Bartłomiej Grzankowski, Aleksandra Kot i Beata Wosik.

Pod koniec ubiegłego roku agencja WEC PR świętowała swoje 10-lecie, czego wynikiem był rebranding i przekształcenie się w WEC Communication. Zmiany były wyrazem dokładniejszego oddania profilu działalności agencji w obszarze PR, digital oraz tworzenia i realizowania strategii marketingowych na polskim i zagranicznym rynku. Dodatkowo w ostatnich miesiącach do zespołu WEC dołączyły trzy nowe osoby.
Bartłomiej Grzankowski, zasilił szeregi agencji na początku 2022 roku i zajął stanowisko PR Executive. Na co dzień pracuje przy obsłudze Acer i Predator, gdzie odpowiada za kontakt z mediami i promocję obu marek. W branży PR-owej działa od przeszło dwóch lat. Wcześniej był dziennikarzem Radia Kraków oraz Radia PiK. Współpracował także z Informacyjną Agencją Radiową oraz radiową “Trójką”. Jest również autorem kilku reportaży radiowych. Bartłomiej jest absolwentem studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie. Ponadto jest autorem książki “Trzy Sztylety”, wydanej przez wydawnictwo Dlaczemu i lektorem wersji audio dostępnej na Storytel.
W tym samym czasie do zespołu dołączyła Aleksandra Kot, która również objęła stanowisko PR Executive. W WEC Communication odpowiada za realizację działań PR takich klientów, jak FIXIT, Xerox i Sabre. Aleksandra ukończyła politologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach i studia podyplomowe Marketing i PR na Uniwersytecie Ekonomicznych w Katowicach. Pracowała jako specjalista ds. sprzedaży i marketingu, następnie zajmowała się PR, marketingiem relacji, oraz custom publishing w Golden Rocket Agency.
Do osób odpowiedzialnych za działania marki Acer i Predator w Wielkiej Brytanii i krajach bałtyckich w marcu 2022 dołączyła Beata Wosik. Wcześniej pracowała w branży finansowej. Beata jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W czasie studiów udzielała się w Radiu Katowice, gdzie zdobywała doświadczenie dziennikarskie. W WEC Communication pracuje na stanowisku Junior Marketing Executive. Do jej zadań należy m.in. prowadzenie kampanii influencerskich Acer i Predator dla krajów bałtyckich i Wielkiej Brytanii.

Comments

comments

63
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...