„Wysokie Obcasy Extra” z Katarzyną Bondą na okładce i audiobookiem Pauliny Młynarskiej „Jesteś wędrówką”

Informacja Prasowa - 20.06.2018
268

„Wysokie Obcasy Extra” z Katarzyną Bondą na okładce i audiobookiem Pauliny Młynarskiej „Jesteś wędrówką”

Bohaterką okładki lipcowego wydania „Wysokich Obcasów Extra” jest Katarzyna Bonda – polska królowa kryminałów. Najnowszy numer miesięcznika, który ukaże się na rynku już jutro – w czwartek, 21 czerwca br., będzie można kupić również w wersji z audiobookiem Pauliny Młynarskiej „Jesteś wędrówką” – motywującą książką o przekraczaniu granic i podróży w głąb siebie.

W okładkowej rozmowie z Michałem Nogasiem pisarka Katarzyna Bonda opowiada o życiu w cieniu zbrodni: – Sama zbrodnia najmniej mnie obchodziła. Owszem, przeglądałam przy okazji zdjęcia z sekcji, widziałam śmierć sprowadzoną do cielesności, naturalizmu. (…) Z mojej perspektywy był to jednak jedynie moment szczytowy opowieści, a mnie interesuje wszystko to, co przed i po.

Czytelnicy znajdą w tym wydaniu „Wysokich Obcasów Extra” również następujące tematy:

– „Co dobrego jest w zdradzie?” – rozmowa ze światowej sławy psychoterapeutką Esther Perel, która odpowiada na pytania o to, jak to się stało, że tak się od siebie oddaliliśmy, kiedy przestaliśmy ze sobą rozmawiać i dlaczego przestaliśmy się dotykać?;

– w cyklu „One rządzą światem” piosenkarka Beyoncé mówi: Równouprawnienie to mit, z jakiś powodów wszyscy akceptują, że kobiety nie zarabiają tyle samo co mężczyźni. Nie rozumiem tego. Dlaczego musimy się godzić na tylne siedzenie? Wierzę, że kobiety powinny być niezależne finansowo od swoich mężczyzn;

– „Drugi pierwszy raz” – rozmowa z seksuologiem Andrzejem Gryżewskim o męskim „pierwszym razie”, o którym niewiele się mówi, a który często jest bagatelizowany lub wyśmiewany.

Lipcowy numer „Wysokich Obcasów Extra” będzie można kupić z audiobookiem Pauliny Młynarskiej „Jesteś wędrówką”. To opowieść o podróżowaniu – ale nie takim, które zaczyna się na lotnisku. To podróż przez otwartość na świat, pracę nad sobą i umiejętność wychodzenia ze strefy komfortu. Podróżować można, nie wychodząc z domu, choć nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jutro spakować walizki i polecieć do Azji. „Jesteś wędrówką” to motywująca książka o podróży w głąb siebie i przekraczaniu granic.

Lipcowe wydanie będzie dostępne w sprzedaży od czwartku, 21 czerwca br. w cenie 7,99 zł. Wersja z audiobookiem kosztuje 9,99 zł.

Numer będzie promowany w internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, Facebook), w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, tygodnik „Polityka”) oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej. Działania reklamowe przygotował dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Comments

comments

268
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...