Wydanie specjalne “Wysokich Obcasów” – magazyn „Psychologia miłości” już w sprzedaży

Informacja Prasowa - 22.02.2024
230

Czy miłość można spotkać w internecie?

Co robić, kiedy mamy inne oczekiwania? Jak finanse mogą wpływać na związek? To tematy, które poruszy najnowsze wydanie specjalne magazynu “Psychologia miłości” od redakcji “Wysokich Obcasów”. Czytelnicy i czytelniczki znajdą w nim teksty i rozmowy, w których miłość, zdradę i seks analizują najlepsi psychoterapeuci i seksuolodzy. Wydanie jest dostępne w punktach sprzedaży prasy od dziś – czwartku, 22 lutego br. 

 
W najnowszym wydaniu “Psychologii miłości” nie zabraknie poradnika dla par i dla osób, które dopiero szukają swojej “drugiej połówki”. Dziennikarki i dziennikarze przyglądają się relacjom z osobami w spektrum, kłótniom o pieniądze i dociekają, dlaczego tyle osób udaje satysfakcję z życia seksualnego.  

 

Wśród tematów pojawiających się w wydaniu czytelniczki i czytelnicy znajdą również analizy aplikacji randkowych, historie osób, które wybrały niestandardowy sposób na życie romantyczne, a także materiał o tym, że coraz więcej ludzi świadomie wybiera życie w pojedynkę. 

 

Najnowsze wydanie specjalne „Wysokich Obcasów” jest dostępne w punktach sprzedaży prasy od czwartku, 22 lutego br. w nowej niższej cenie 17,90 zł. 

 

Magazyn można zamówić również za pośrednictwem strony Kulturalnysklep.pl albo – w formie cyfrowej – m.in. na Publio.pl. Artykuły z wydania są także dostępne dla prenumeratorów Wyborcza.pl (Pakiet Premium) – w serwisie Wysokieobcasy.pl i w aplikacji mobilnej Wyborcza. 

Comments

comments

230
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...