Wybierz swój HIT – nowa promocja w Programie PAYBACK

admin - 16.01.2018
209

Wybierz swój HIT – nowa promocja w Programie PAYBACK

Ruszyła akcja promocyjna PAYBACK pod hasłem „Wybierz swój HIT”. Przez sześć tygodni uczestnicy Programu będą mogli głosować na swoje ulubione produkty w Sklepie z Nagrodami PAYBACK. Nagroda z największą ilością głosów znajdzie się w nadchodzącym tygodniu w ofercie promocyjnej w nowej, atrakcyjnej cenie.

Do końca lutego uczestnicy Programu PAYBACK co tydzień będą mogli głosować na swój HIT, czyli jedną z dwóch prezentowanych nagród w każdej z sześciu kategorii, takich jak Dom, Kuchnia, Elektronika, Sport i Podróże, Uroda i Akcesoria oraz Narzędzia. Produkt, który zbierze największą ilość głosów w kolejnym tygodniu wejdzie do oferty Sklepu z Nagrodami PAYBACK w obniżonej cenie. To niepowtarzalna okazja do tego, aby wymienić zgromadzone punkty na wymarzoną nagrodę dużo szybciej. To również szansa dla tych, którzy nie zebrali wystarczającej liczby punktów na wybraną nagrodę, a posiadają min. 100 punktów PAYBACK, mają – tak jak dotychczas – możliwość dopłacenia pozostałej kwoty w złotych.

– Na każdym kroku staramy się zwiększać zaangażowanie uczestników, w tym także włączając ich rozwój samego Programu. W ramach akcji promocyjnej „Wybierz swój HIT” dajemy im możliwość decydowania o kształcie oferty promocyjnej Sklepu z Nagrodami PAYBACK – mówi Anna Juchimiuk, Head of Marketing, PAYBACK Polska. – W ten sposób uczestnicy mają okazję zdobyć upatrzoną wcześniej nagrodę w obniżonej cenie, a przy tym dobrze się bawić. Mechanizm głosowania wprowadza dodatkowo element rywalizacji. W każdym tygodniu rozpoczyna się nowa rozgrywka, której wynik zdecyduje o tym, który produkt zyska miano HITu i wejdzie do oferty promocyjnej. Trzeba przy tym wykazać się determinacją i refleksem, ponieważ w każdym tygodniu akcja dotyczyć będzie innej kategorii, a dany produkt będzie dostępny w promocji tylko przez tydzień – dodaje.

Akcja „Wybierz swój HIT” jest dobrą okazją dla tych, którzy od dawna zamierzają wymienić punkty PAYBACK na nagrody. Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów objętych promocją, każdy uczestnik będzie miał szansę znaleźć odpowiednią dla siebie nagrodę. Natomiast uczestnicy, którzy mimo wszystko nie znajdą dla siebie odpowiedniego artykułu, mogą także wesprzeć program dożywiania dzieci Pajacyk, przekazując na ten cel swoje punkty.

Akcja „Wybierz swój HIT” rozpoczęła się 15 stycznia i potrwa do 28 lutego. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.payback.pl/hit\

Comments

comments

209
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...