Wojtek Kardyś partnerem agencji oLIVE media

Informacja Prasowa - 28.12.2023
100

Agencja oLIVE media i Wojtek Kardyś łączą siły, aby wspólnie realizować projekty marketingowe, eventy i szkolenia branżowe

Wojtek Kardyś dołączył jako partner do agencji oLIVE media. W nowej roli odpowiada przede wszystkim za pozyskiwanie klientów, budowanie relacji z partnerami biznesowymi, tworzenie strategii, nadzór nad kluczowymi projektami agencji.

Agencja oLIVE media i Wojtek Kardyś łączą siły, aby wspólnie realizować projekty marketingowe, eventy i szkolenia branżowe. Partnerstwo oznacza nie tylko połączenie się dwóch mocnych w branży podmiotów, ale również synergię wiedzy, kreatywności i pasji. Razem zamierzają zdefiniować nowe standardy w dziedzinie marketingu i dostarczać klientom kompleksowe, skrojone na miarę strategie.

Wojtek wniesie do oLIVE media nie tylko swoje doświadczenie i wiedzę, ale jako partner odpowiedzialny będzie przede wszystkim za pozyskiwanie nowych projektów i rozszerzenie relacji z partnerami biznesowymi. W ramach współpracy, Kardyś skorzysta z zaplecza doświadczonego zespołu konsultantów oLIVE media w zakresie social media, influencer i digital marketingu oraz PR-u. Obsługa pozyskanych projektów będzie pozostawać po stronie agencji.

Wojtek Kardyś i oLIVE media mają już za sobą kilka wspólnych, z sukcesem zrealizowanych, akcji marketingowych i PR-owych dla dużych klientów. Między innymi były to stworzenie strategii dla firmy IPF Group, globalnego właściciela m.in. Provident Polska, prowadzenie kampanii dla Komisji Europejskiej czy obsługa funduszu IBI Polska.

Wojtek Kardyś w branży marketingowej znany jest z szeroko rozumianej komunikacji internetowej oraz digital marketingu. Pasjonat PR-u, w reklamie internetowej działa od ponad dekady, zajmuje się też influencer marketingiem i i contentem video. Jego kreatywność w realizowanych projektach została niejednokrotnie nagrodzona najważniejszymi nagrodami branżowymi, takimi jak:. Złote Spinacze, Złoty Listek CSR, EB STARS czy  Siła Przyciągania. Osiągnięcia.

oLIVE media to agencja digital, social media i public relations, która powstała z zamiłowania do sztuki komunikowania i rozwijających się nowych mediów. Agencja w swoim portfolio posiada liczne projekty zrealizowane dla znanych marek i startupów, zarówno polskich, jak i zagranicznych, takich jak Bayer, Panasonic, Polska Organizacja Turystyczna, Planet Heros czy Envirly.

Nawiązane partnerstwo ma pomóc w kompleksowym realizowaniu kolejnych projektów i obopólnym rozwoju. W kolejnych krokach współpraca ma się rozszerzyć również o wspólne realizowanie projektów szkoleniowych.

Comments

comments

100
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...