Wirtualna Przychodnia WOŚP na ZnanyLekarz

Informacja Prasowa - 27.01.2021
32

Wirtualna Przychodnia WOŚP na ZnanyLekarz

Wirtualna Przychodnia WOŚP na ZnanyLekarz

Finałowa Przychodnia – darmowe konsultacje lekarskie
Przychodnia WOŚP będzie czynna w niedzielę – 31 stycznia br. w godzinach 10.00 – 19.00, od poniedziałku 25 stycznia br. będzie można rezerwować wizyty. ZnanyLekarz umożliwia pacjentom konsultacje online od marca br. To odpowiedź firmy na potrzeby w trudnym dla wszystkich czasie epidemii. W dniu Finału w Przychodni będą dostępni, m.in. pediatra, internista, psycholog dziecięcy, psychiatra czy dietetyk, którzy na co dzień pracują w CM Damiana. Wszystkie konsultacje tego dnia są bezpłatne.

Tegoroczny Finał odbywa się nowej rzeczywistości, ale Orkiestra gra dalej – do końca świata i jeden dzień dłużej. Wszyscy musimy i chcemy dbać o bezpieczeństwo i niwelować ryzyko zakażenia. Podjęliśmy decyzję, że Przychodnia WOŚP, którą zwykle otwieraliśmy stacjonarnie, po raz pierwszy zagra online. Dzięki temu pacjenci, bez wychodzenia z domu, będą mogą skorzystać z darmowej pomocy lekarza lub specjalisty, bez kolejek i bezpiecznie

– mówi Iwona Dziedzic-Gawryś, PR Manager w ZnanyLekarz.pl.

Wirtualna zbiórka
Obok zaplecza medycznego i technologicznego ZnanyLekarz włączy się w tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poprzez zbiórkę do eSkarbonki. wspólnie z CM Damiana. Każdy kto będzie chciał dołączyć, może skorzystać z tej szybkiej, wygodnej i bezpiecznej formy. Cała zebrana suma zasili konto 29. Finału WOŚP.
wośp-post-facebook-ad-3 (1).png
Studio ZnanyLekarz &CM Damiana – gramy na żywo 
W niedzielę w CM Koneser na warszawskiej Pradze stanie Studio ZnanyLekarz&CM Damiana. Stąd przez cały dzień Finału będzie nadawana transmisja na żywo. Tu będą odbywać się spotkania z ciekawymi gośćmi, sportowcami, artystami czy rozmowy z lekarzami na tematy ważne, m.in. Czy możemy zapomnieć już o Covid? albo Zaburzenia słuchu u dzieci, co powinno nas zaniepokoić?  Nie zabraknie również muzyki, młodych i uzdolnionych artystów oraz dobrej zabawy, m.in. Olka. Transmisję na żywo będzie można śledzić, m.in. na Facebook’u oraz – Instagramie, a także na kanałach SoMe należacych do CM Damiana, m.in. YouTube. Studio zbiera również do eSkarbonki.
Studio ZnayLekarz&CM Damiana

Studio ZnayLekarz&CM Damiana

Środki zebrane podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przekazane oddziałom dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W tegorocznej zbiórce udział weźmie blisko 120 tysięcy wolontariuszy zbierających pieniądze, które zostaną następnie rozliczone w blisko 1 400 Sztabach, w tym kilkudziesięciu zlokalizowanych w wielu miejscach na świecie.

Comments

comments

32
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...