Wielkie rabaty i e-bookowe niespodzianki na 6. urodziny Publio.pl

Informacja Prasowa - 07.05.2018
109

Wielkie rabaty i e-bookowe niespodzianki na 6. urodziny Publio.pl

Publio.pl – internetowa księgarnia z e-bookami i audiobookami obchodzi w tym roku 6. urodziny. Z tej okazji w dniach 7-11 maja br. można skorzystać z atrakcyjnych promocji i wziąć udział w urodzinowym konkursie, w którym do wygrania jest m.in. możliwość czytania do końca roku za darmo. Szczegółowy plan świętowania jest dostępny na Publio.pl.

 

Podczas urodzinowego tygodnia Publio.pl codziennie będzie można taniej kupić e-booki najpopularniejszych polskich wydawnictw. Każdego dnia książki innego wydawcy będą przecenione nawet o 50% – w promocji kolejno dostępne będą e-booki: Wydawnictwa Czarnego, Wydawnictwa Literackiego, wydawnictwa Prószyński i S-ka, Czarnej Owcy oraz Wydawnictwa Agora.

Dodatkowo Publio.pl zaprosi fanów literatury na promocję „12 bestsellerów po 12 zł”, w której codziennie różne najchętniej kupowane książki z ostatnich 6 lat będą oferowane w obniżonych cenach. Do kupienia będzie również „Gorący e-book za 12 zł” – każdego dnia jeden tytuł będzie można nabyć za jedyne 12 zł.

Do urodzinowego szaleństwa włączyło się także Wydawnictwo superNOWA, które wraz z Publio.pl przygotowało niespodziankę dla wszystkich fanów sagi o „Wiedźminie” i nie tylko. Przez cały tydzień aż 21 e-booków tego wydawnictwa będzie do kupienia za jedyne 21 zł, w tym m.in. książki Andrzeja Sapkowskiego.

Jak co roku, z okazji urodzin Publio.pl zaprasza także na wyjątkowy konkurs. Do wygrania będzie bon na Wyjątkowy Prezent (wybrany przez zwycięzcę) oraz możliwość czytania za darmo do końca roku. Szczegóły zabawy można znaleźć na stronie http://bit.ly/publio_6urodziny_konkurs

Wszystkie informacje o urodzinowych promocjach Publio.pl są dostępne na stronie: http://bit.ly/publio_6urodziny

Comments

comments

109
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...